Споделена история от Спорт и красота

Винаги съм имала комплекси от широк ханш
Здравейте, от доста време се чудя ханша ми широк ли е?
Мерките ми са следните:

Бюст: 86 см.
Талия: 61 см.
Ханш: 92 см.

Тежа 51. 5 кг. и съм висока 1. 67 см.
Обиколка на бедрото 49 см.

Винаги съм забелязвала разликата между ханша и гръдната и съм имала комплекси, че ми е широк. При едно евентуално раждане какво ще се случи с този ханш? Дали ще остане такъв?
На 29 години съм, но все още не планирам деца, а и не съм готова, но се притеснявам ако някога се реша дали ще станат зле нещата?
Не ям хляб, сладко, газирано, глутен изобщо, нишесте, пържено, храня се предимно с пилешко месо, риба, гъби, ориз, картофи, масло, сирене, плодове и зеленчуци, приемам 5 вида витамини и се старая да ходя редовно на разходка за да се поддържам, а у дома правя коремни, вдигам гирички всяка по 2 кила, по 100 повторения общо.
Само не клякам, защото не искам мускулите на краката ми да стават по - големи и ханша да бъде по - изразен така.

Според вас след раждане може ли да се върже ханша с плат и да се стегне за да остане свит. Примерно да се носи така 1 месец по няколко часа на ден + корсет или нещо друго за свиване на корема?

Коментари

1.   Размерите ти подсказват много хубава, женствена фигура. Почти влизаш в заветните 90/60/90 и не мисля, че няколко сантиметра имат значение.
Оттук насетне обаче най-добре се научи да се харесваш. Защото дори да имаш перфектни мерки и да си най-красивата жена, ако не се харесваш ти самата, няма да си привлекателна и за другите. Обаче ако се чувстваш добре в кожата си, няколко излишни килца нямат никакво значение.
Да не говорим, че тялото ти ще се променя с възрастта. Ханшът се разширява малко след раждане, и какво от това? Това може да направи още по-привлекателна!
Моят съвет е да спреш да се вманиачаваш в нещо, което съществува само в твоето съзнание :)

2.   За три дни- две мадами плачат, какво щяло да стане със скъпоценните им тела, ако родят! Ами не раждайте, бе! На 29 години- засрами се!

4.   Научи се да се приемаш такава каквато си, не си единствената, аз имам същият проблем, но за мен не е проблем, да и аз си мечтая за малко дупе, но това е. Моя приятелка супер слаба, стегната се ужасява от това колко е слаба и не смее да носи пола, защото и стои като на закачалка. Угодия няма. И какво, като родиш, след раждането съм същата, коремът ми е плосък без една следа. Просто защото се храня и се хранех тогава нормално. Моя колежка, стегната след раждането коремът и увиснал и голям. Няма универсална рецепта, важно е да се приемеш и да имаш приоритети, ханша или детето?

5.   Оххх, на 29 г. Си, а разсъждаваш като тийнейджърка. Първо, мъжете харесват повече жените с широк ханш, защото са по-плодовити, според научно изследване. Второ, сега точно с този ханш си на мода-виж Ким Кардашиян и Дженифър Лопес. Трето, твоят ханш е нормален, не е широк. Четвърто, може да родиш със секцио и ханшът ти ще си остане същият. Но да разсъждаваш като тийнейджърка за тялото си и да не ядеш здравословно -виж, тук вече имаш проблем. И той е в главата ти. Храни се здравословно, яж всичко в умерени количества, спортувай и се харесвай и обичай каквато си.

6.   Ха-ха Разсмя ме от сърце, това с плата няма да стане. по-добре се радвай на това, което е дал Господ. Аз харесвам жени с по-широк ханш

8.   Прекаляваш.

9.   Имаш сериозна нужда от психолог.
За справка-манекенките се стремят към твоите мерки, ръста ти е идеален за кг...

Анжелика

10.   Нормално е да имаш комплекси. Така се е случило, така си създадена. Това е недъг, който не мисля, че трябва да ти бута самочувствието. Аз винаги съм харесвал краката и тесният ханш на любимата си. Дупето е хубаво и уникално.

11.   Номер 10, тъп ли си или се правиш на такъв? Да ти кажа ли какво е недъг? Не, няма смисъл, защото елементарни субекти като теб няма да го проумеят. Гнус ме е от пошлостта и простотията на българските мъже и този е типичен пример за прост, малоумен и гнусен индивид. Силно се съмнявам, че имаш приятелка, но пък мечтите са безплатни.