Споделена история от Спорт и красота

Футбол на 15
Здравейте, от заглавието разбрахте, че съм на 15 години (от Варна). Пиша ви, защото ми трябва помощ, сиреч искам да тренирам футбол, но във Варна има 2 класни школи, в които без връзки не можеш да влезеш. Да, трябва и да си добър (факт неоспорим). Ако кажа, че имам необходимите качества да се сравнявам с тях (тези, които тренират) ще излъжа, но и аз не съм за изхвърляне. С училищния отбор съм ходил на 5-6 турнира, от които имам 2 индивидуални награди ( 1 за голмайстор и 1 за най-добър нападател). Та по същество - ако някой може да ми помогне, ще му бъда много благодарен.

Коментари

1.   Ами то затова българският футбол се срина. Без връзки не можеш да влезеш, но дори и да влезеш после без връзки не можеш да играеш за да те забележи някой, който се интересува само от футболния ти потенциал. Опитай с пари, иначе нищо няма да стане.

2.   С влизат голямата част, но никой няма да отлъчи таланта ти, ако имаш такъв. Отборите искат силни играчи, с които да печелят.

3.   Здрасти, пич. Аз съм на 16 и играя в една доста добра школа ( няма да споменавам коя е, нито къде ) та ще ти препоръчам няколко неща.
1. Вкарай се в форма - Почни да тичаш сутрин, излизай сам на стадиона и почваш бегови, стречинг, водене на топка с единия крак, после другия, правиш ей такива неща. Явно имаш базовите умения за това наблегни на физическата подготовка. Почни да тичаш главно, прави също така патешко ходене, лицеви вкъщи. Тогава когато разбереш, че си готов отиваш и без да ти пука. Никъде няма да те върнат, повярвай ми знам какво е чувството да отидеш в нов отбор, но представиш ли се добре няма да имаш проблем. На 15 е малко късно за тепърва тренировки, но споко, имаш ли талант и мотивация всичко ще е наред. Ако разбира се искаш да станеш футболист. Ако искаш може и да взимаш някакви добавки, аз лично взимам инозин, можеш да прочетеш какво е, но това не е наложително, просто споделям. Дерзай докато е време, че вече става късно.

4.   Здрасти, пич. Аз съм на 16 и играя в една доста добра школа ( няма да споменавам коя е, нито къде ) та ще ти препоръчам няколко неща.
1. Вкарай се в форма - Почни да тичаш сутрин, излизай сам на стадиона и почваш бегови, стречинг, водене на топка с единия крак, после другия, правиш ей такива неща. Явно имаш базовите умения за това наблегни на физическата подготовка. Почни да тичаш главно, прави също така патешко ходене, лицеви вкъщи. Тогава когато разбереш, че си готов отиваш и без да ти пука. Никъде няма да те върнат, повярвай ми знам какво е чувството да отидеш в нов отбор, но представиш ли се добре няма да имаш проблем. На 15 е малко късно за тепърва тренировки, но споко, имаш ли талант и мотивация всичко ще е наред. Ако разбира се искаш да станеш футболист. Ако искаш може и да взимаш някакви добавки, аз лично взимам инозин, можеш да прочетеш какво е, но това не е наложително, просто споделям. Дерзай докато е време, че вече става късно.