Споделена история от Спорт и красота

Имам комплекси заради част от тялото си.
Не харесвам тялото си. Момче съм, но имам широк ханш и голям задник - приличам на пищна жена. Нали знаете бразилките и негърките какви големи дупета имат? Ами и аз изглеждам така в тази част на тялото. На момичетата им отива да са такива, но аз съм мъж и изглеждам смешно и женствено. Преди ходех на фитнес и направих големи ръце и рамене, но големият гъз пак се набиваше на очи. Спрях фитнеса и сега е още по-зле. Мразя тази част от тялото си. Пробвах какво ли не - бягане, клякания, но стана още по-зле защото мускулите на задните ми части се развиха и изпъкнаха още повече. Вярно, задника ми е стегнат като камък, но е голям и широк. Абе направо съм като жена... отврат.

Коментари

1.   Плуването помага в такива случаи. Но ти не се вживявай толкова. Няма съвършени хора и за всеки влак си има пътници.

2.   Ами генетика, изтеглил си късата клечка. Виж роднините си, със сигурност някои са с големи ханшове.

3.   Много бягане, но не на пътека, а навън. И да е по към спринт, а не бавно. От фитнеса дупето става много по широко. Всичките ми приятели, които ходят на фитнес са като жени в задника. Просто не клякай ами скачай.

4.   Това според мен въобще не трябва да се разглежда като проблем... Помисли малко. Когато видиш момиче с голямо дупе не те ли възбужда? Същото е и при жените, прочети малко в нета или направо питай някоя приятелка. Моя съвет е да спреш да се комплексираш за нещо, което е в твой плюс, и започни отново да ходиш на фитнес и в тяло ще си мечтата на всяка жена! Но все пак не тренирай заради тях, а за себе си, разбира се!

6.   Ти си единственият на света, друг няма такъм. Приеми се такъв както си, когато го направиш, ще си щастлив. А замисля ли си се, какво им е на хората които дори им липсват крайници и имат проблеми.

7.   В днешно време поколението е такова - големи дупета и недоразвит гръден кош. Подозирам, че това е така заради прекалено заседяване пред компютри и телевизори.

8.   Ох тази суета, тези комплекси. Живейте бе хора. Нима там, където отиваме всички след време, ни искат перфектни. Живейте и да не ви пука от тези неща. Вредите на себе си. Живота не е едно тяло, живота не са едни мускули, живота не е едни плочки, живота не са едни цици, нито един задник.
Смислените неща в живота, замислете се, и погледнете живота.