Споделена история от Спорт и красота

Бързо отслабване
Здравейте на всички. За първи път решавам да пиша за мой проблем в сайта ми, защото наистина имам нужда от съвет. Проблемът е свързан с килограмите ми. Аз съм момиче, на 17 г. съм, висока съм 1. 68 м. и тежа 57 кг. Килограмите са ми в нормата, обаче в краката съм много пълна и имам коремче. Повечето ще кажат, че трябва да се стегна, а не да отслабвам, но аз наистина не се чувствам добре в кожата си. В средата на май ще ходя на басейн и там ще е момчето, което харесвам страшно много и той мен и наистина искам дотогава да съм с перфектно тяло. Знам, че времето е малко, обаче искам да стана поне 49-50 кг. дотогава. Искам да ми кажете някаква диета с която наистина бързо да сваля тези килограми и някакви упражнения за стягане, знам, че после може да има йо-йо ефект, но наистина ми е спешно. И не искам да пишете, че трябва да се храня здравословно, дори и на тежка диета бих се подложила и бих рискувала.

Коментари

1.   Монодиети

2.   Ами на мен всеки ми казва, че трябва да спортувам и ще отслабна много бързо и едновременно да огранича сладките работи и хляба до минимум. И количеството е много важно. Казват, че това е най-ефикасният хранителен режим. Дано съм помогнала макар и малко.

3.   Започни да тичаш и спортуваш.

4.   Ако сега не се чувстваш добре в тялото си, колкото и да сваляш надали някога ще го захаресаш. Не се самозалъгвай, че след като свалиш 7кг ще си по-щастлива и харесвана и не се отнасяй така грубо със собственото си тяло.

6.   Момчето ще те хареса такава каквато си независимо дали си леко пълна в краката и в корема. Знам какво ти е, защото аз съм по същия начин. Не съм пълна, но не се чувствам добре. Според мен не се подлагай на различни диети ще си съсипеш организма и най-вече ще ти спре цикъла. Аз ти предлагам да си изготвиш свой режим а не да спазваш готови, защото всеки организъм е различен. Ограничи ср от сладко, тестено, газирано, пий повече вода и спортувай-ходи да тичаш или прави вкъщи ако имаш възможност упражнения. При мен преди 1 година точно от това имаше ефект. Ако искаш да ти кажа по подробно пиши и ще ти кажа емайл. Но не ти препоръчвам бързо отслабване повярвай после ще се чувстваш много по зле от колкото си в момента. :)

7.   Gym! Идвай натам и вземи тренерка за да покаже и научи. Задолжително вземи и диетата от я.

Следвай диетата и тренирай със тегло 4-5 пъти седмично и ще забележиш плочки към лятото.

8.   МОМИЧЕТО ИСКА ДА ОТСЛАБНЕ БЕ ХОРА!!! Написала е, че иска да свали поне 7 килограма, а вие и пишете коментари, че трябвало да се харесва такава каквато е.. Тя иска да получи съвет от вас, как да отслабне и ще е добре да и помогнете щото такива коментари като на номер 4 и номер 6 не са нужни... ок това което сте написали номер 4, 6.... е вярно, но ако няма да напишете съвет как авторката да отслабне по-добре не пишете нищо!!

9.   С диетата на Ваня Червенкова се отслабва бързо. Купи си хубаво въже и скачай сутрин по 100 пъти и вечер по 100, прави клякания пак сутрин по 100 и вечер по 100, коремни преси по същия начин сутрин и вечер по 100. Отделно си намери някой хубави упражнения за стягане на бедрата, дупето и корема и ги прави когато можеш. Тичай или прави дълги разходки. И не забравяй, че здравословното хранене върви ръка за ръка със спорта и няма как да отслабнеш само от едното. Със същите неща, който написах една приятелка отслабна доста. Прави ги и тъй! Дано има ефект! Хайде успех! <три

10.   Има една диета, която не е много препоръчителна, но все пак...
Трябва да ядеш под 600-800 калории, на ден ще отслабваш с 1 кг. Принципно, когато аз правих тази диета калориите си ги набавях единствено от плодове и зеленчуци и нищо друго. Отслабнах 5 килограма по този начин, без йо-йо ефект.
Но важното е, когато приключваш с диетата да не се нахвърляш на храната изведнъж, а да се върнеш към нормалното си хранене малко по-малко, защото иначе ще си върнеш всички килограми и всичко ще е било напразно.. Примерно, можеш да започнеш със супи и стъпка по стъпка да добавяш и други храни.
Важно е да пиеш доста вода.
Недей да използваш тази диета по-дълго от седмица, доста нездравословна е, а и е възможно ефекта й да се забави.

11.   Преди години отслабнах на бързо за 2 месеца свалих 15 кг. И то не съм гладувала просто имах тежък период - баща мо беше в болница ;любовна мъка и на всичкото отгоре нямах пари. И съответно като нямах пари чипсове, снаксове, шоколади, вафли, пици и всякакви такива им забравих вкуса. Бяха заменени с готвена храна. А колкото до спорта - мен ме мързи да правя упражнения, но обичам да ходя пеш. Извървявала съм по4 км в есна посока на ден и още толкова обратно. Та спри да ядеш боклуци за една седмица ще свикнеш без тях

12.   9, ти бъзикаш ли се? Въпросните натоварвания, за които говориш, се правят след много време тренировки. На този етап тя нито може да ги направи, нито ще понесе такова натоварване, ако изобщо ги направи и ще се контузи сериозно. Мислете малко, като давате съвети. То и аз искам с 2 дни тренировки да съм като олимпийски спортист, но не става.