Споделена история от Спорт и красота

Ролкови кънки
Здравейте
от няколко седмици си търся ролкови кънки, но не намирам. Проблема е в цената. Убедих родителите ми да ми ги купят като подарък за имения ми ден, който е в началото на май, но казаха до 70лв а те повечето са над 150. На 15 съм и няма как аз да доплатя за тях, а много ги искам. Ако знаете къде мога да намеря магазин или сайт за евтини ролкови кънки с 4 колела(странични) ще съм ви много благодарна.
Моля да публикувате историята ми, много е важно за мен

Коментари

1.   Аз имам ролкови кънки от една седмица и са мноого яки. Купих ги от Хиполенд в The Mall за около 85лв. на марка Нина и имаше номера 34/35, 36/37 и 38/39. Розови са на цвят, колелцата са жълти и розови, а спирачката и връзките са сини. Надявам се да съм била полезна!

2.   Виждала съм по магазините за втора употреба. Не, тези за дрехи, а където продават разни стоки-употребявани или преоценени понеже вече са стари. Мой приятел си купи ролери за 50 лева и е страшно доволен. Бяха си нови в кутията... Ако, искаш разгледай и може да имаш късмет да намериш.

3.   Благодаря ви за коментарите
номер 1 видях ги но съм малко голяма за кънки нина иначе са хубави
номер 2 гледала съм, но за съжаление има повече ролери отколкото ролкови кънки
и все пак си намерих едни на прилична цена. Чисто нови
Сега остана само да се науча да ги карам ^_^

4.   Здревей отново авторке! :)
Номер 1 е и в ютуб има клипче, в което доста добре е обяснено и показано как да се научиш да караш кънки и други упражнения свързани с кънките. Клипчето се казва HOW TO ROLLER SKATE-Planet Roler Skate Ep. 2, а канала е Indy Jamma Jones. Ако го изгледаш пиши дали ти е помогнало. ;)

5.   Интернет. Ще се учудиш, какво можеш да намареш за много, под цената, която искат за него, когато е изложено на витрина.

6.   Благодаря ти номер 1 за коментарите. Ще го изгледам задължително, но засега се справям и сама