Споделена история от Спорт и красота

Момче съм, а имам много тънки китки.
Здравейте, момче на 18 съм. Мисля, че съм добре сложен с широки рамене, дълги мускулести крака и дебел врат. Тоест не съм някакъв женствен. Структурата на тялото ми е жилава, тип атлет. Тренирам си, бърз съм, не съм някакъв хилав, но идва едно но: Имам прекалено тънки ръце и най-вече китки. Попринцип не ме грее как изглеждам, но тея китки са като на омряло от глад момиченце. Много са не съразмерни на фона на широките ми рамене. Иначе имам широка длан и ми е много странно и неприятно с тежи женски ръце. Да не говорим, че повечето момичета имат бая по-големи ръце от моите. Въпросът ми е има ли как да ги направя нормални и към момичетата, дали е прекалено смешно.

Коментари

1.   Не, не е смешно.

2.   Да, аз съм момиче на 17 г. и мисля, че наистина е много смешно.

3.   Изобщо не е смешно, не се притеснявай. Но е смешно че си неграмотен... :)

4.   Вземи си една гира/дъмбел и тренирай вкъщи или започни да ходиш на фитнес. Ръцете се тренират най–лесно. Аз самият имам тънки китки, но за мен това по скоро е плюс, отколкото минус, тъй като имаш ли тънки китки=> предмишницата и останалите мускули на ръката ще изглеждат по–големи, разбира се ако са добре оформени.

5.   На никой не му пука за това колко са ти широки китките.

GR

6.   Стига де! Тва да ти е проблема! Ако е правилната повярвай ми ще те хареса такъв какъвто си... Хора, ако вие сами не се приемате и не се харесате, няма как околните да го направят :)

7.   Обаче втори и трети номер, пръскат от злоба. И съм сигурен, че са някакви едри момичета с ръце като на кечисти.

8.   Не мисля, че с тренировки можеш да постигнеш нещо, но имам идея, която се надявам, да ти допадне. Има страхотни мъжки гривни, с които можеш да промениш визията на китките си. Освен метални има кожени, може да си избереш широка, или да комбинираш няколко.

9.   Няма брат, и моите китки са доста тънки. Работата с китките е, че там почти няма мускул, само сухожилия и няма как да нарастнат много, и всичко си е генетично. Може с много много упражнения за предмишница да им повлияеш малко.

10.   Е, все си мисля, че по-добре с тънки, отколкото с меки китки, така че...

11.   Един от най-добрите ми приятели, е считан от момичетата за много красив. Не знам, кое жените намират красиво в един мъж, защото аз мога да различа само грозен, много грозен и не толкова грозен. Искам да ти кажа, че като излезем някъде, винаги поне 3-4 момичета, които ще се навъртат и ще се опитват да завържат разговор. Приятелките му, винаги са били изключително хубави момичета или жени, които го ревнуват ужасно, защото освен, че е красив има и добър характер и е приятел със всички.
Ок, но последното - тежи 65-70 кила с мокри гащи. Има една гривна, подарък от родителите му, която прилича на метална скоба и му е хлабава. Аз, не мога да си я сложа на на 3 пръста. Моя човек е висок 1. 8 м и тежи 65 кила. И макар, често лафа да е, че трябва да си сложи няколко камъка в джобовете, защото когато духа, ще го отвее, не съм чул момиче да се е оплаквало или дори да ги е коментирало.