Споделена история от Спорт и красота

Високи мъже, харесвате ли по-дребни жени?
Първо искам да кажа, че не съдя по външен вид и за разлика от много други жени, харесвам по-дребни и съм излизала главно с такива мъже. Нямам проблеми с ръста, но виждам, че другите хора имат. Не плащам данък обществено мнение. Аз самата съм 1. 70 - среден ръст за българската жена. Като цяло не слагам токчета освен ако не са или много малки и удобни, или платформи. Спортистка съм и не съм свикнала с такива глупости. Харесвам много един мъж, който е 1. 95 обаче, бейзболист. И сравнение с него съм си ниска. Всичките високи мъже, които познавам, излизат с високи жени, тип моделки - над 1. 75, дори над 1. 80. Само за една дребна приятелка, която е 1. 55 се сещам, която излиза с мъж 1. 90+ Имам чувството, че въпреки приказките, че по-дребните жени са бижу и т. н., по-високите мъже си предпочитат високи мацки, иначе се чувстват като педофили (един приятел ми го каза). Вие какво смятате? И дали за този висок мъж, който харесвам, евентуално ръстът би бил проблем?

Коментари

1.   170 см. не си ниска за жена. Аз съм 175 см. и мъжът ми е 190 см. Той казва, че не харесва ниски жени (под 170 см. ) и предишните му приятелки също са високи. Намира за атрактивни жени над 170см до неговата височина дори. Ниските някак му се стрували сякаш е педофил. Разбира се, пълна глупост е това, защото и ниските жени си имат женски форми. Твоят човек със 195 см. всъщност е над средния ръст и ако не харесва жени с твоята височина, ще трябва да емигрира в Швеция... у нас високи колкото него жени няма.

2.   Мен лично не ме интересува височината. За мен са важни други фактори.

3.   Аз съм 1, 60 и досега съм ходила с мъже 1, 80 - 1, 90. Никой не ми се е подиграл за ръста, харесват си ме. Но не съм някое кюфте - с дребни кости съм и съразмерна. От ниско до ниско има разлика.

4.   Ръстът не би бил проблем. Аз съм 1. 92 и нямам абсолютно никакви претенции ( стига да не е някакво джудже). Според мен по - сладко изглежда висок мъж с нисичка жена, както е в твоя случай. Поздрави!

5.   Мъж висок 195 може да избира каквато пожелае жена. Ако има и достатъчно мозък, ще заложи на друго, не на ръста . Друг е въпросът ако мъжа е висок 170см , тогава твърде вероятно ти да си неподходяща за него. Комплексират се от жени високи колкото тях, търсят миньончета.

6.   Аз пък имам приятелка 183см висока и все не си намира дори колкото нея мъже. Аз съм нисичка- 160 см и смея да кажа, че се е случвало доста пъти мъже над 180 и 190 да ме харесват. Мисля, че е до личен вкус. Един висок приятел ми каза, че не харесва високи жени защото все едно стърчали, а друг направо ги боготвори.

8.   Аз съм висок и никога не съм бил против ниските момичета, излизал съм с такива без проблеми

9.   Пропорциите са от значение, не ръста.
Тези които се чувстват като педофили имат някакви комплекси, най-верноятно заради социални табута и прочие.

11.   Като прочета това клише "не плащам данък обществено мнение" ми става лошо.

13.   Ниските жени са истинско бижу!
Аз съм 1, 85, а приятелката ми е 1, 60 идеално си пасваме.
Не харесвам високи жени, никога не съм ги харесвал, но това е въпрос на вкус.

14.   Съзнанието ми не побира какви теми вълнуват днешното общество и как различното от масата се приема за недостатък. Запомнете, никой няма възможността да избира как да изглежда и обсъждането на подобни теми само омаловажава основното в живота като фактор, и то е да бъдем човечни.