Споделена история от Спорт и красота

Комплексирана заради ръста си :(
Знам, че не трябва да бъдем повърхностни, но цял живот съм била комплексирана и отхвърляна заради ръста си. Прекалено висока съм за жена! Цели 185 см! Повярвайте ми, не си измислям. Харесвам телата на високите жени около 175 см, но моето е прекалено. Имах дядо 190 висок, иначе родителите ми не са високи. Като малка също така пиех прекалено много мляко и приемах все млечни продукти, това ми се отрази. Ще ми се да бях като мама, тя има среден ръст и е много красива. 12 клас съм, в класа съм втория най-висок човек след едно момче, което е волейболист. Това, което ме притеснява е, че продължавам да раста бавно. Аз не съм човек на спортовете и никога не съм била. Винаги съм имала излагации по физическо и съм била тромава. Разбира се, това не означава, че не съм фина. Бих казала, че съм нежна и слаба жена (не скелет), имам дупе и гърди, главно тичам, за да се поддържам. Като бях малка исках да стана балерина и много тренирах, но с този ръст казах "сбогом" на всякакви мечти... Относно гаджетата, за мен не е важно той да е по-висок, но по-ниските така или иначе не ме харесват, а по-високи не срещам всеки ден. Не се прегърбвам, имам почти черна коса, сиво-зеленикави очи и среден тен на кожата. По външен вид бих се оприличила на жената на боксьора Конън Макгрегър, вижте Дий Девлин в Гугъл. Но тя е много по-хубава и с нормален ръст. Не знам какво да правя, за да започна да се чувствам красива. Последно харесвах едно момче около 177-178 см висок, а той ме отблъсна заради височината ми. А беше много галантен, умен и красив. Чувствам се като гигант... Само някакви роми и турци ме свалят, съжалявам, но го казвам така както е. Или такива простаци, които искат да ч*кат висока мацка, но ги е срам пред хора да се появяват с нея.

Коментари

1.   Стани манекенка. Или модели ще се почувстваш по-уверена в себе си. Гледай какъв е човека, а не ръста.

2.   Пробвaй се зa модел щом си с подобен ръст, a по описaнието ти си и крaсивa. В светa нa моделите ще откриеш много много високи момчетa- също модели или спортисти.
Нямaш друг избор освен, дa се хaресaш, приемеш, обичaш и ходиш с високо вдигнaтa глaвa и сaмочувствие нa високa и хубaвa женa.
Aко имa някaквa мaгия, може дa ми прехвърлиш поне 10 см, че aз пък съм 158 см но лъжa, че съм 160 :)

3.   Българите не сме висока нация и е нормално да се чувстваш изключение, но не е чак толкова зле, все пак! Ще бъдеш дълги години с този ръст, научи се на се харесваш и обичаш. Колко жени биха дали мило и драго да не са трътки, а ти страдаш, за това, че си висока.
Най-зашеметяващата двойка, която съм виждала беше от бивши волейболисти или баскет, много високи и красиви и двамата. Бяха като друга раса, направо. Детето им също беше много високо и хубаво.
Ако отидеш в Холандия изобщо няма да си изключение. В Амстердам срещнах много високи мацки. В Париж също съм виждала такива хора.

4.   Здравей, мила! Пише ти 180-сантиметрова жена вече на зряла възраст. Чудесно разбирам как се чувстваш, и аз бях така на твоите години, обаче по-късно разбрах, че ръстът ми е едно от най-големите предимства. Всичко е въпрос на ген и бъди благодарна, че си здрава, права и височка. Не се комплексирай въобще, напротив! , радвай се! Няма да останеш незабелязана и ще всяваш респект! Повярвай ми!

5.   Ако беше ниска да се комплексираш, но защото си висока е глупаво. То някой жени носят 10 сантиметрови токчета и едвам вървят, за да са високи, а ти се комплексираш. Някой твой съученички сигурно ти завиждат.

6.   Конън МакГрегър не е боксьор, а ММА боец.

Не се комплексирай. По-добре висока отколкото ниска. Аз харесвам високи жени, повечето мъже също. Ще си намериш някой. Дали ще е по-висок или поне със същия ръст - времето ще покаже.
Сериозно, нямаш проблем.

7.   А кажете ми пък аз какво да направя, като съм мъж 22, висок съм 169 и нямам приятелка, дори не съм и имал? ! Няколко дами вече са ме отхвърляли с една основна причина - не съм по-висок от тях! А, де.. какво се прави в тази ситуация?
ПС: Вие авторке, поне сте дама и колкото и да сте висока, винаги ще можете да си намерите приятел, много по-лесно от колкото нас, ниските мъже, примерно. Успех! :)

8.   Човек не си избира височината, поне не и към момента. За в бъдеще с това генно инженерство - ще може.
Бъди каквато си, харесвай се и ще се намери мъж и за теб. Съветвам те да търсиш волейболист или баскетболист.

9.   Човек не си избира височината, поне не и към момента. За в бъдеще с това генно инженерство - ще може.
Бъди каквато си, харесвай се и ще се намери мъж и за теб. Съветвам те да търсиш волейболист или баскетболист.

10.   Отиди на някоя тренировка на баскетболисти или волейболисти, набързо ще те харесат

11.   Не е важен ръста, важно е колко женствена се чувстваш, държиш и изглеждаш. Едното върви с другото. Поглези себе си малко и мъжете като видят че имаш самочувствие ще започнат да те ухажват по-усилено. Всичко е инстинкт

13.   Ти си намерила за какво да се комплексираш.Аз съм висока 168 и се чувствам много зле.Всички около мен са много високи защото живея в Германия и жените масово са високи колкото теб и като застанат до мене се чувствам като джудже и се налага да ходя вечно с високи обувки.Като се разминавам с хората по улиците и не се виждам чак от тях.Моля се да стана 180 висока.но това никога няма да се случи.защото родителите ми са ниски.На снимките краката ми са много къси и е много смешно.Като си купувам рокля на която на теб ще ти бъде до средата на бедрата.на мен ми е под колената и е много грозно.Налага ми се да си удължавам краката с фотошоп.Така.че се радвай на това което имаш.Хвани се да научиш немски и се премести тука.Ще си като всички и няма да се чувстваш зле.

15.   високите жени са много по-секси. Неслучайно няма ниска манекенка. Жалко, че не съм и аз висок, че да си хвана високо гадже.

16.   Принципно, повечето мъже предпочитат жени среден ръст. Той за бг жените е 160-168 см. то е ясно, че в Холандия и жените са тип улична лампа, не го намирам за секси, но те това имат и с това работят, така да се каже.

17.   Имаш грешно обкръжение. Аз съм 1, 66 и нямам нищо против високите жени. Обикновено те ми обясняват как не съм "на висотата" им заради ръста си. Все ще намериш някой като мен около себе си (на който не му пука от ръста ти без значение колко висок е той самия), просто търси внимателно!