Споделена история от Спорт и красота

Мигли
Искам да попитам какво ви е мнението за удължаването на мигли косъм по косъм? Дайте мнения тези, които сте си слагали. Мисля да пробвам и аз, но не знам дали си струва.

Коментари

1.   Не. Особено ако твоите са си нормални. Вземи си една хубава спирала. Послушай ме. Аз миналата година бях страшно навита и си сложих... не стояха зле, но като отидох да ми ги махат паднаха и мои естествени... Слава Богу порастнаха, но... не си струва според мен. Пък и е ненужно сега като се гледам със спирала е почти същото/хубава спирала и добре сложена/ само дето стои по естествено. А, естественото се връща на мода според мен. Както си реших, това е моя съвет, аз лично го отчитам като грешка опита ми с изкуствените мигли.

2.   И на мен ми беше интересно, но коментирайки с приятелки, използвали метода, определено не е за мен. Оставам с впечатление, че вместо да улесняват, те нативарват. Сега обсмислям процедура по ламиниране и боядисване на мигли. Някой да сподели впечатления????

3.   Честно казано всички интервенции в студиата за красота не са с добър резултат... тези места трябва да се ползват само за боядисване, подстригване, прически и маникюри... казва ти го жена която е пробвала какво ли не, в най-добрите салони... но наистина нищо неможе да се сравни с естественото! Съгласна съм с коментар 1, наистина ще паднат доста твои мигли, когато махнеш изкуствените, наското пак се подлъгах и си направих изграждане на нокти с акрил, но още след 1 седмица много съжалих, изглеждаха много изкуствено и след още 2 я махнах и сега моите си нокти са в 10 пъти по-лошо състояние от преди ноктопластиката! И така... имам горчив опит и с мигли, вежди, филъри и каквото се сетиш.

4.   Като човек който се занимава с това мога да кажа ,че е голямо удобство но си иска редовно ходене на поддръжка.И човекът който ги слага трябва да знае какво прави иначе естествените мигли наистинасе късат или падат...или пък ако не са добре сложени ,дразнят окото..така че може да пробваш..но при препоръчан човек

5.   Аз съм с мигли по техника косъм по косъм но са руски обем. От март месец съм с тях и честно казано нямам пробеми, но има, които не ги поставят както трябва и така те дразнят и падат твоите. Трябва да попаднеш на професионалист им такива и никога не си купувай ваучер за мигли ще съжаляваш.

6.   Аз съм с мигли вече 2 месеца много по-удобно е, като изключим че не можеш да си търкал така хубаво очите хаха. Но аз лично съм много доволна приповдига самочувствието и стои много по-естествено отколкото спирала. Ако пробваш няма да сгрешиш, пък ако не ти хареса те ще паднат. Задължително си сложи обаче косъм от норка иначе изкуствените много си личат. Скъпи са, но в грабо може да попаднеш на оферта. Моите попринцип бяха 89лв косъм по косъм от норна и в грабо намалени на 25лв, момичето ми ги сложи перфектно и сега се чувствам много по-добре. Успех :)

7.   Здравейте бях с мигли косъм по косъм 7 месеца и сега реших да си дам почивка. Ефекта на миглите е уникален. Спестява много време изглеждат прекрасно, но
когато решите да ги махнете картинката е не много приятна. Къси проскубани ужасно е... Мислех да си дам почивка и пак да си сложа но се разубедих като видях в какво състояние са след махането. Само да отбележа че съм ти слагала в чужбина и слагането ми струваше 100 евро а поддръжката 60 евро на 3 седмици. Моя съвет също е да си вземете хубава спирала и да нанасяте мнго внимателно за да не се спластяват.