Споделена история от Спорт и красота

Корекция на устни?
Здравейте, на 17 съм. И никога не съм си харесвала устните.
Естествено пухкави са, но много плътни, дебели. Като се усмихвам почти не ми се виждат зъбите и не си харсвам усмивката заради това. Сега сигурно ще ме нападате, като ми кажете нещо от сорта "да ти имам проблемите " но аз наистина се мразя заради тях! Навсякъде съм проверявала за корекция, но не намирам никъде информация за това, което ме интересува. Единствено се предлагат само за уголемавяне.
Ако някой знае повече по темата, моля пишете.

Благодаря!

Коментари

1.   Хората искат да си уголемят устните, даже се обезобразяват, а на теб ти е даденост! По- скоро си мени очите…

Иначе, преди време бях чела за операция или метод за смаляване на устни, но беше отдавна и не помня къде. Съветвам те да търсиш информацията на английски, освен ако не си го направила вече.
В този сайт някой пита за същото нещо:
https://www. realself. com/question/wanted-procedures-natural-lips-smaller
Ако намериш начин, вероятно ще се извършва в друга държава и ще иска маса пари и според мен не си струва, още повече, че след някоя друга година може да си промениш мнението или да не ти пука.

Black Sabbath

2.   Да ти имам проблемите.

3.   :) и моите сa достa плътни, сочни, но aз си ги хaресвaм много.
Едно от нaй-сексaпилните нещa в човекa (без знaчение мъж или женa) сa именно плътните устни. A ти искaш дa ги нaмaляш.
Все пaк можеш дa се консултирaш диренчктно в някоя клиникa зa плaстичнa хирургия, всякa имa телефон и емaйл.
Но изчaкaй някоя годинкa според мен, може пък дa си ги хaресaш тaкa.

4.   Преди и аз като теб имах комплекси заради това. В училище все ме базикаха дали имам силикон в устните и поради тази причина тогава се комплексирах доста. И аз все търсех разни методи, но осъзнах, че е глупаво. Някои си слагат силикон, за да изглеждат уж по-добре, а ти нямаш нужда от това. Така че изобщо не го мисли.

5.   Аз съм точно като теб с разликата, че съм МОМЧЕ.. И съм почти убеден, че устните ми са по-големи от твойте. Ще следя темата, аз също искам да си направя корекция.