Споделена история от Спорт и красота

Масажистка
Здравейте, пускам темата, не защото няма други такива в сайта, а защото да кажем не са актуални, доста стари са. Та интересни са ми някои неща, за които искам и да видя и други мнения. Предстои ми да изкарам курс за масаж, след което може би работа в хотел в СПА център, за да мога да свикна първо с хората, а и аз като бъдеща масажистка да натрупам достатъчно опит. Като успоредно с работата искам да надграждам.. още курсове за различните видове масажи. Заплащането се очаква да е добро, но идеята ми да натрупам опит, съответно знания и да наема място, което да направя мое студио за масажи. Та към въпросите, на които искам да видя вашето мнение: Мислите ли, че да работиш за себе си в България е трудно достижима цел и да успееш да пробиеш?
Бихте ли платили по-голяма сума за един качествен масаж, нямам предвид космически суми, а да кажем цената да предполага качеството на масажа и съответно да се подбират клиентите по този начин? Срещам доста обяви за масаж на цяло тяло за 20лв. което говори, че на първо място не е оценен труда на масажиста, както и че по този начин се цели избиване на конкуренцията. Затова съм в дилема, искам да се захвана с нещо мое и да кажем, че в това имам известен опит и ми доставя огромно удоволствие даже и самата мисъл да започна работа и да се развивам и хората да са доволни.

Коментари

1.   Аз ходя и плащам доста, но повечето пъти на хотели, тъй като по студията често са или не коректни, или претупват.... илии сещаш се какво предлагат, за да изкарат някой лев повече.