Споделена история от Спорт и красота

Торбички под очите ?!
Здравейте, имам проблем с тъмните кръгове и торбичките под очите. Така съм от както се помня. Момиче на 19 години съм и все по често започнах да се заглеждам в този мой недостатък, освен това често ми казват " Какво ти е, изглеждаш недоспала/болна " и тн. Тук е момента да кажа, че не съм фен на грима, така че предпочитам друг метод за справяне с проблема. Бих желала да споделите своето мнение за съвременните процедури борещи се с този проблем? ! Преди половин години получих предложение, торбичките да бъдат запълнени с хиалурон и следователно така да се прикрият, сега все по често мисля над този вариянт, но искам да чуя и други отзиви, съвети, мнение! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Имах торбички,който изчезнаха чрез правилна диета.Пробвай дапречистиш тялото си преди да се подлагаш на интервенций
Хлябът,макароните,пици,понички,банички,вафли са вредни.От тях бях не дебела,защото спортувам,а подпухнала.Спрях ги или поне ограничих до максимално и цялото ми тяло се изчисти.
Прочети за глутена,който е голям вредител и е хубаво да избягваме.

2.   Недоспиване. Поне при мен. Като започнеш да си лягаш в 9-10 часа доста скоро ще изчезнат

3.   Торбичките под очите обикновено са знак, че не приемаш достатъчно течности - най-вече вода. Това с хиалурона е такъва глупост, че просто няма на къде. В интернет има стотици статии как по естествен път да премахнеш торбичките. Можеш да използваш резенчета краставици, които да поставиш в/у клепачите си и това трябва да помогне.

4.   Първо трябва да разбереш причината за торбичките под очите ти. Вероятно е липса на достатъчно сън. На тази възраст ти е необходим 8-9 часа непробуден сън. Изстудени пакетчета от лайка върху торбичките или кубчета лед. Пий достатъчно течности - качествени натурални сокове без изкуствени подсладители, изворна или минерална вода. Намали солта.