Споделена история от Спорт и красота

Прилепнали дрехи
Здравейте обръщам се тук за някакъв съвет защото съм пред една дилема която незнам как да я разреша Ж на 26год съм и съм семейна от малко над 3год преди 2 год родих и още по време на бременноста качих доста килограми и все още не мога да ги сваля даже напротив от както съм родила съм качила поне 5-6кг. а вече се налага да тръгвам на работа и дилемата ми е как да се обличам в момента съм 92кг. и съм 164см. преди да забременея бях с 30кг. по малко и се обличах главно с прилепнали дънки, клинове и панталони по тялото ми това много се харесваше на мъжъ ми и сега отново иска да се обличам по подобен начин незнам само как бих изглеждала за околните та се питам някой др. имали ли са подобен проблем и какъв тип дрехи биха ми паснали

Коментари

1.   Ами без да се засягаш, ама при твойте килограми ако обуеш един прилепнал панталон, дънки, или клин няма да е приятна гледка. Ориентирай се към нещо по подходящо, за да не изглеждаш като натъпкана в дрехите си.
М30

2.   Абе, какво е това километрично изречение? ! Какви са тези съкращения? ! Модераторите много старателно трият коментарите, подобни на моя, да не би да се засегне авторът на темата! А моите чувства не са ли важни, на мен не ми ли е обидно, че авторът не уважава хората, решили да прочетат историята му и да помогнат със съвет? ! Освен това, нали има правило, изискващо темата да е написана грамотно и прилично оформена, защо не се спазва питам аз? Питам, питам, ама никой не отговаря!

3.   Опитай се да носиш неща, които не ти стягат и не изкарват на показ сланинки, с извинение. Няма да е толкова трагично да е нещо по теб, но нека да не ти е трудно да дишаш в него. Казано на чист български, директно- носи твоя размер, не по-малък и не по-голям. Ориентирай се към тъмни цветове, не акцентирай върху проблемните зони и не носи хоризонтално райе.

4.   Здравейте авторката съм, това тук не го писах за да разбера, че не е ОК да се обличам с подобен тип дрехи по тялото ми а за да споделя, че въпреки килограмите мъжъ ми държи да се обличам по подобен начин и дали някой е попадал в подобна ситуация.

6.   С каквото и да се обличаш при този ръст и килограми ще си смешна в очите на 95% от хората. В този смисъл да не ти пука дали си с прилепнали или не дрехи - все тая ще е. Винаги обаче можеш да се насочиш към общуване с останалите 5%, сред които явно е и мъжът ти.

7.   Като мъж, мога да кажа, че това може само да те радва. Явно мъжът ти продължава да си има същото сексуално влечение към теб и иска да се обличаш все така възбуждащо за него. Напълно го разбирам. Проблемът идва от т. нар. обществено мнение, където все още хората гледат и обсъждат кой и как се облича. Моят съвет е, (с единствена идея да си спестиш някои изнервяния), да ходиш на работа с нещо по-широко - например широки, дълги летни поли или нещо подобно, като така няма да се набиваш в очите на недоброжелателите. А когато си с мъжа си - така, както и на двамата ви харесва - независимо какво мислят околните...

8.   Мъж съм и харесвам когато мацките се обличат по подобен начин, според мен е по добре от колкото някоя слаба жена да е обута в клин, изглежда ми все едно е набучен на кокили

9.   Авторке носи каквото ти харесва и с каквото се чувстваш добре, какво те интересува какво мислят другите та нали е най важно какво мисли твоят човек, и ако това което на него му харесва те прави по желана значи всичко е ОК

10.   Определено не обличай прилепнали дрехи! Не само, че няма да изглеждаш добре, а и със сигурност ти самата няма да се чувстваш така. Аз на 60 кг и 155 см ръст се чувствах като табуретка с паласки и не можех да се гледам с по-впити дрехи, камо ли да изляза навън. Има достатъчно голям избор, особено сега през лятото на ризи, туники, рокли, подходящи за по-пухкави дами.
И нещо друго - започва сезона на плодовете и зеленчуците, опитай някакъв режим на хранене, повече вода и салатки, повече движение. Аз с 90 дневната диета успях да сваля 10 кг с леки прегрешения и все се каня отново да я започна, защото имам още едни 5-6 кила, които ми пречат да си обличам любимите дрешки.

11.   До коментар 10, много съм се чудил на някоя дебела жена като се облече с някакви огромни дрехи, имам в предвид както казва ном. 10 с туники и големи ризи и неща от тоя род, не мисля че я правят да изглежда по слаба напротив даже. Ако е с някои модерни дънки по нея или с клин си мисля че е по добре това е мнението ми.

12.   Ж на 30год. съм въпроса ми е тъкъв когато съм с някакви широки дрехи ще стана ли по слаба- не, същото е и когато съм със прилепнали така че ходи както си знаеш