Споделена история от Спорт и красота

Защо момчетата не харесват слаби жени
Здравейте! Искам да ви попитам какво мислите относно слабите момичета. Аз съм на 16, висока съм 170 и съм 50 кг. От малка още винаги съм била с поднормено тегло, защото имам бърз метаболизъм. Когато бях втори клас бях 20 кг и родителите ми се притесняваха за мен, защо съм по-слаба от другите деца и мислеха, че ще се разболея. И до ден днешен аз ям много и вредна храна, но никога не напълнявам. От една страна се радвам, че не е нужно да се ограничавам, но от друга не се, защото ако отслабна много тези килограми няма да си ги върна. Харесвам тялото си, иска ми се да отслабна още малко да съм 40-45 кг. Но не разбирам защо повечето хора се подиграват и не харесват слабите хора. Аз лично не харесвам толкова пълните и нормалните момичета, харесвам много слаби като Кендъл Дженър например, дори по-слаби от нея. Аз съм доста слаба, (по-горе съм си казала килограмите и височината), тялото ми е кокалесто виждат ми се костите и хората казват, че е гнусно, но аз не ги разбирам, на мен ми харесва да се виждат. И въпреки, че съм кльощава имам големи гърди, мноого тънка талия, дълги крака, дупето ми е стегнато от фитнеса. Тоест слаба съм, но имам извивки. И според вас това грозно ли е? И аз ли съм единствената, която харесва много слаби момичета. Защо повечето хора ги обиждат и казват, че са грозни, били са торби с кокали, скелети и т. н. Според мен жена 170 см-40-50 кг и с големи гърди и малко изпъкнало дупе е много секси и е милиарди пъти по-добре изглеждаща от някоя нормална (нито слаба, нито дебела), която няма супер тънка талия и няма толкова извивки. Аз лично страшно много харесвам много слабите момичета и жени, но защо повечето мъже и момчета не ги харесват и им се подиграват?

Коментари

1.   Ами,такова впечатление правиш,така изглеждаш от страни.Не смятам,че 170/40 е нормално.Имаш психичен проблем.На 28 се умира,да те предупредя. И от къде ги извади тия цици на тия кокали,нещо не ми се връзва?
В една институция виждам една адски слаба жена.Панталонът й е празен,бедрото й е колкото моята китка.Но тя се разхожда с такава гордост ,все е дно като е 29 кила и вече е Клеопатра и Кардашиян ,взети заедно.Ами,болна е жената и е грозна.Но до кога ще е жива?

3.   Здравето преди всичко и да се чувстваш добре. Другото е въпрос на вкус. Едни хора харесват едно, а други друго. Няма как да се харесаш на абсолютно всички.

4.   Хей. Аз тренирам доста, на метър и 60 съм 50 килограма. Не мога да си представя ти как би изглеждала на 1, 70 със 45кг, камо ли с гърди и ‘вирнато дупе’. Първо, жена под 50 килограма не може да износи дете, много възможно е и цикъла ти да спре. Такива слаби момичета изглеждат болни, подсъзнателно мъжете не могат да си представят, че тази жена може да износи детето им.. защото без да качи килограми тя фактически не може. Тялото ти ще се развива до 25 годишна възраст и ще стане много по женствено след 2-3 години, вмомента си дете и зареди това не трупаш маса. Разбирам, че като всяка тийн искаш да следваш трендовете, залиташ по модата и искаш да събираш очите на всякакви мъже.. но не е нужно да си като Кендъл Дженър или Ким Кардашиян. Намери своята индивидуалност, намери това, което ти харесва да виждаш в огледалото не само защото го виждаш у фейсбука. Внимавай да не си докараш някоя болест, защото в 21 век много момичета си докарват анорексия в идеята си да приличат на някои от ‘перфектните’ хора, показвани по медиите.

5.   Здравей, аз съм 170 и 51 кг. Всички ми казват, че съм прекалено слаба. Къси поли и и къси рокли избягвам, защото хората навън, се заглеждат странно, към краката ми. И не мога да си представя, да стана 40-45 кг, както на теб ти се иска. При тази височина, това ще е болнав вид. Ти може и да се харесаш, но реално ще изглеждаш страшно.

7.   Кой ти каза така?
Ей, така като почнете да определяте, ми иде да ви стресна, да се осъзнаете.
Не харесвам дебели жени, каквото й да ми казват.
Винаги гаджетата ми са били слаби от 40-55 кг, не подкрепям теорията, че кокалите само кучетата ги ядът, това е казано от някакъв пълен комплексар, който не може да отслабне.

8.   И аз съм слаба като теб, но не смятам, че да ти се виждат кокалите е много красиво. Всеки си има мнение де ;]

9.   Според мен нормалните жени с нормални пропорции са красиви. Нито дебелите, нито слабите изглеждат добре.

12.   Извинявай, ама 170 см и 40-50 кг си е бая поднормено. Какъв ти е проблема с нормалните момичета не знам, но не можеш да ме убедиш да предпочета супер слабите. А пък колко е нездравословно няма да обяснявам...

13.   Точно пък слаби най-харесвам :р
.... както и 80% от мъжете

Просто ти завиждат.

14.   Свали малко самочувствието, миличка. Аз съм жена на вече 40г., следователно усещаш на къде бия - имам много опит и съм минала през толкова много неща, запозната съм с всичко.
Когато бях на 15-16-17г. бях 171см висока и бах близо 70кг. Понеже бях висока не изглеждах грозно. Не бях нито дебела, нито слаба, нито пълна, а по-скоро едра. Имах лек корем и разбира се хубави не много големи бедра. Никога не са ми се подигравали, че съм дебела или нещо подобно. Бях момиче със съвсем нормално телосложение. Много се харесвах, а и момчетата ме харесваха. На 16г. бях скъсала с 4тото ми или 5то гадже, а слабичките ми приятелки още нямаха гаджета. Говорила съм си с много момчета/мъже и всички казват, че не харесват слаби кокалести момичета. Не е красиво. Искат нещо хубаво, сочно, което да пипнат и мачкат. Това им са думите. Плюс това на времето на мода си беше слабото, а сега отдавна не е. Поработи по въпроса.
Сега вече съм на 40г. с 11-годишни тризнаци и не изглеждам чак толкова добре както преди, но приемливо.

16.   Според мен трябва да качиш, а не да свалиш 5-10 кг.

17.   как да не харесват.... пък и то не е до слабо или дебело, стига да е красиво и здравословно. Явно нещо друго не ти харесват, било то във визията или в характера, но ти си на 16 г., и визията и мисленето ти ще се променят. Харесвай сама - себе си. Гледай си училището, семейството и оценявай какво имаш, не се занимавай с глупости, поне не основно.

18.   Аз съм 1, 64 висока и 54кг. Казват ми, че имам перфектно тяло и не ми трябват, нито повече килограми, нито по-малко. Ако си 40-45кг ще изглеждаш много кльощава за височината си и може да изпаднеш в болестно състояние. Иначе номер 14 е права за едно нещо, освен че по бройката се определя колко си красива... И аз съм чувала мнението на момчетата. Все казват "По-добре да блъскаш вълните, отколкото скалите". Без обида... Има и друга поговорка "За всеки влак си има пътници", така че не се тревожи.

19.   Жена ми е 170 и 48 кила. Роди едно перфектно дете и сега чакаме второ. Оглеждат я и и свиркат на улицата. Вече е на 34 и пак хваща окото. Зависи дали имаш тънки кости. Ако са дебели, 45 кила са много малко. Индивидуално е.

20.   170/50 не е толкова невероятно. Има и доста по-леки хора с подобна височина. Според мен Кендъл Дженър не е кой знае колко слаба.

21.   За големите разбирачи - аз съм 46кг на 165см и нито изглеждам болна, нито като скелет. Цикъл си имам, косата ми не пада. Тялото ми изглежда абсолютно съразмерно и в норма, даже съм леко широка в бедрата. И съм здрава. Храня се здравословно и тренирам, така че съм стегната, а не с отпуснати мускули и плосък задник. Не знам как може да определяте как изглежда някой, без да сте го виждали. Това как ще седят определени килограми на дадена височина, зависи от много фактори. Аз си харесвам тялото и се грижа за него. И, номер 14, ако еталонът ти за красота е да си имала 5 гаджета до 16-годишна възраст, много жалко за теб.

23.   Да се включа и аз. Моето мнение, че мъжете винаги предпочитат слаби жени, естествено не анорексички, но слаби. Вярно е че гледат лицето на първо място, но и като цяло слабичките винаги повече ги заглеждат. Това е мое мнение и не го натрапвам. Има огромно значение какви са пропорциите и извивките на жени с еднакъв ръст и еднакво тегло. За статистиката. Ж. 30 год. родила едно дете преди 3 год. 168/48 кг ханш 90/ талия 68/гр. обиколка 82.
Слаба съм с малки гърди. Забременях 44 кг, отидох да раждам 54. Сега съм 48 кг.
Има значение ти как се чувстваш и ти трябва да се харесваш

24.   Няма начин нормален хетеросексуален мъж да не хареса жена с големи цици, моого тънка талия, дълги крака и стегнато дупе (тоест сла ба жена с извивки). Прави си сама изводите, авторке.

25.   Аз харесвам слаби момичета не ги слушай другите

26.   Много е индивидуално това с пропорциите. Аз съм 165 и при тегло от 48-49 кг изглеждам болестно слаба и ми обръщат внимание, че трябва да кача малко. Интервала 54-56 кг ми е идеален, тогава и изглеждам добре и имам и достатъчно енергия, но това при всеки е различно. Имам приятелка, която при 172 и 50 кг изглежда зашеметяващо, въпреки че на теория за нея това е поднормено тегло, имам и друга която при 170 е 65 кг и също изглежда красива, стегната и слаба. Няма рецепта - според човека и структурата му си е.