Споделена история от Спорт и красота

Проблем с татуировка
Здравейте. Преди 2 дни си направих първата татуировка (рози) и съм доста доволна, но преди няколко часа се загледах повече в нея и забелязах, че на 3 от листенцата на розите татуиста е пропуснал да направи чертичка. На пръв поглед не си личи, но ако някой тръгне да ми разглежда татуса се вижда доста и много ме е яд, че не съм го забелязала по-рано докато ме татуира да му кажа. Мисля лятото да си събера пари и в началото на септември да направя светлосенки и дали е възможно като си правя някакъв друг татус да го помоля да ми нарисува липсващите черти, без да заплащам допълнително. И имам още един въпрос - проблем ли е, че мажа татуировката си само с вазелин, не я излагам на слънце, но я прикривам с яке и вазелина буквално се търка в якето и май не е много добре. И горе-долу кога ще започне да се бели кожата от самата татуировка, тъй като бях чела, че така се получава?

Коментари

1.   Нито една от трите ми татуировки не се обели. Не знам дали това е проблем, но сега нямам проблеми с тях. Като ми правиха първата си купих някакъв крем от самото студио и я мазах няколко дена, но след другите две (правих ги при друг човек) ги мазах с гентамицин мас и нямаше проблем. И вазелина също не пречи предполагам. Един месец трябва да я пазиш от слънце. Аз на 23 ден просто не издържах и няколко часа стоях на слънце и после ме болеше така сякаш бе изгорено, но нямаше зачервяване.

2.   Нямаш никакъв проблем след време когато заздравее отиди при същия човек и го помоли да го направи никой няма ти каже нищо и едва ли дори ще ти поиска пари. Мажи е редовно и слагай фолио отгоре и после се обичай

3.   Проблемът е, че от вчера имам нещо като обрив и много ме сърби. :(
- от авторката

4.   Нормално е да сърби и моята ме сърбеше, беше зачервена, надали е обрив но все пак погледни добре. Редки са случаите на възпаление, но ги има. Беленето стана след около седмица при мен, зарастна след 2