Споделена история от Спорт и красота

Отопластика
Здравейте, реших да си направя отопластика(корекция на клепнали уши) и съм се спраяла на няколко пластични хирурзи. Това са Живко Кънев, Вселин Молов или в Александровска болница. Все още проучвам и други хирурзи, но ще се радвам, ако някой ми сподели и лично мнение(при кого е била операцията, доволен ли е от работата на хирурга и тн) или ми препоръча някой пластичен хирург от София. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Баща ми е лекар УНГ. Самият той има клепнали уши. Отказал се е от подобна интервенция, защото като хрущяли, каквито са ушите, е много рискован резултата. Помисли добре и имай предвид, че клепналите уши са много чаровни (според мен и още много хора). Успех!

2.   Мисля, че най-добрият хирург в България е д-р Енчев. Мама си е оперирала носа и устните при него и изглежда много добре.

3.   До Номер 1. Благодаря, че ме окуражаваш да остана естествена, но това ми е комплекс и наистина искам да се пробвам да го преодолея. Знам, че при този вид интервенции има вероятност хрущялът да възвърне първоначалната си форма, но това не ме спира. Твърдо съм решена да го направя.

4.   Щом ще ти даде увереност, направи го! Леля ми е на 47 и скоро си сложи брекети. Каза ми "цял живот се срамувам от усмивката си и я крия и 10 години да ми остават искам да се усмихвам", а ние нищо нередно не виждаме в усмивката и, много си е хубава. Сега въпреки брекетите и въпреки, че зъбите и още не са променени е супер усмихната, започна да прави и много други неща за себе си. Ходи на фитнес, на някакъв език се е записала. А бе направи нещо за себе си и от там всичко се промени, нов човек е. Така че според мен, ако нещо в теб ти пречи да имаш самочувствие, трябва да го промениш, или да го приемеш. Не и цял живот да се притесняваш.