Споделена история от Спорт и красота

Обезкосмяване при мъжете
Здравейте, момче съм на 23, искам да питам жените, а и мъжете какво мислят по този въпрос. Аз си махам космите от подмишницоте и около члена, махам си и на краката, но не ги държа гладки а колкото да са малки и къси. По гърдите и корема имам, но си ги махам, защото мисля че се загрозява така плочките и гърдите - мисля че имам не лошо тяло. Имам приятелки които са казвали, че много ги възбужда космато мъжко тяло. Вие как мислите?

Коментари

1.   Е защо по краката ги махаш?

2.   Зависи... и от мъжа ако той е секси няма как да не ти хареса. Аз лично предпочитам мъжът и жената да са добре обезкосмени, навсякъде и да са силно парфюмирани, това адски ми харесва....

3.   Отдавна им премина модата на космите навсякъде по тялото. Много по-естетическо е да ги няма никъде, поне по мое скромно мнение. Аз епилирам цялото си тяло и ми е много по-хигиенично и приятно, не ме грижа другите какво мислят. :)
М21

4.   Братле, не прави нещо заради чуждото одобрение. Винаги ще има хора, които ще харесват абсолютно противоположни неща. Действай така, както ти прецениш за добре - по този начин ще намериш и жената ще те харесва такъв, какъвто си. Никой не обича нагаждане. Това с космите е тема без край...

5.   Моля ви момчета, спрете да се обезкосмявате!! Бившият ми приятел се бръснеше НАВСЯКЪДЕ и когато ми го каза бях тотално отвратена. Отказах да си легна с него, ако продължаваше да го прави. Хайде хубаво - разбирам да ги подкъсявате отдолу и при подмишниците... ама всичко останало просто ми идва в повече! Най-малкото развивате комплекси в момичето (това моя приятелка ми го е споделила)

6.   Всичко е до човек, зависи кой какво харесва. Също така зависи и колко сериозно е окосмяването.

За мен лично, мишниците трябва да са почистени, на гърдите не обичам, на гърба също. Долната част на корема и интимната област може и подкъсени, стига да не е много тежко положението. Краката и ръцете според мен не трябва да се пипат при мъжете, освен сигурно в някакви много крайни случаи.

Но важното е човек как се чувства добре и партньорът му какво харесва, вкусове всякакви, не можеш да угодиш на всички.

7.   Номер 4 е много прав. Аз самия цял живот все се мъча да се харесам на всички (не говоря за косми, а по принцип) и в един момент осъзнах, че така не се харесвам нито на самия себе си, защото все трябва играя роля и това си е напрежение, нито на другите, защото всички обичат естествените и непринудени хора, пък дори и с някой и друг недостатък.

Така че гледай на теб да ти е добре, без да изпадаш в крайности, разбира се, но не се влияй прекалено много от другите и техните предпочитания.