Споделена история от Спорт и красота

Пиърсинг- за и против!
Една случайна среща наскоро ми даде повод да отворя тема за пиърсингите, както при мъжете, така и при жените; за жените- и по- специално. Преди дни отидох на плаж, като си мислех, че ще ми е последен за сезона. Запознах се с една омъжена жена, от Плевен. Природно руса, тъмноруса, на 36 години, много ефектна и секси. Не пиша красива, защото тя самата не прие този мой комплимент. Имаше разкошен бюст, много стегнат, а горнището на банския и беше без презрамки, бяха излишни. Към обед тя свали горнището и всички около нея видяхме, че има пиърсинги на двете гърди, на зърната. Халки, доста масивни. А самите зърна бяха, леле- мале, като къпини, почти толкова едри и с подобен цвят. Всеизвестно е, че през последните години много момичета, дори в детска възраст, си слагат пиърсинги на пъпчетата, жени- също. А тази жена нямаше на пъпа, но каза, че имала на скрито място (но не пожела да покаже). Бих желал да науча мненията на читателите, за което предварително им благодаря!

Коментари

1.   Моето мнение е, че не харесвам подобни неща. Но всеки си е свободен да си ги прави.

2.   Отврат!

3.   Не 100, а 1 000 000% съм против!
Да си важдал/а някой сериозен човек - артист, политик, бизнесмен, професор, банкер, медиен магнат, едър производител с пиърсинги?
Това е занимание за идиоти, селяни, мутри и подобни!
Който не може да блесне с интелект, обаяние и някакви успехи в живота, започва да покава тялото си, да го рисува и да го кичи с разни боклуци с цел да привлече внимание, и да се "продаде" един вид...
Да не говорим за негативните последствия върху здравето в дългосрочен план. Всички си мислят, че е безобидно, но това са тежки метали, чиито соли навлизат през кожата. Самите метали пък объркват био-енергийните потоци в тялото.
Секси било... Глупост! Видя ли такава жена (както и такава, която пуши) моментално губя интерес, понеже вече ми е ясно, че е куха лейка. Същото бих казал и за дебелите, но там е очевидно и ги заобикялам отдалече.

4.   Нито съм против, нито съм за, всеки да прай квот' си иска просто съм неутрален.

5.   Винаги съм харесвал подобни неща независимо къде са,но разбира се най възбуждащо е когато са на интимни места

6.   Номер 3, аргументът ти е невалиден, ако ще сравняваш пиърсингът с пушенето, защото макар много от успелите да нямат пиърсинг, то голяма част от хората с някои от изброените от теб професии пушат. Хеле пък артистите, политиците и професорите. Всичките ми познати с творчески професии без един-двама пушат. Често и не само цигари.
Пушенето за много от нас е част от творческия процес и е смешно да наричаш всички пушещи жени "кухи лейки". Особено когато става въпрос за образовани хора, които са наясно с вредите от цигарите. Те са направили избор, след като са се запознали с фактите. "Кух" може да наричаш някого, който е невеж - не е информиран и не желае да се информира. Останалите може да смяташ за безотговорни към здравето си, но това не ги прави кухи. Нека правим разлика между понятията.
Колкото до пиърсингите, на мен не ми харесват, но не осъждам тези, които си ги правят. Личен избор. Не го смятам за възбуждащо, но и не отхвърлям някой само защото има пиърсинг.

7.   До 6 от 3, о, и аз не ги осъждам, просто ги избягвам.
А творците, дето дърпат тревица, изобщо не ги коментирам.
За тези, за които пиша, са кухи, понеже много добре знаят, но са пристрастени или неглижират. Не мога да си представя човек толкова да няма власт над самия себе си, та да не може да се откаже от един толкова гнусен навик. А който го приема като "лекраство" или като майнд буустър е друга бира.

8.   Не бих си го причинил, и пиърсинга е като с татуировките - не ставаш за бизнес срещи.