Споделена история от Спорт и красота

Идеи?
Нали знаете как имаме моменти, в които желаем РЯЗКА ПРОМЯНА с външния си вид. Моят момент продължава цяла година. Не е защото съм тъжна или неразбрана, просто искам да променя нещо у себе си. Тук е моментът да спомена, че съм момиче на 18 години, затова боядисването съответно отпада. Не искам да горя косата си сега, след като след десетина години ще се наложи така или иначе. Мислех за татуировка, но не съм убедена дали няма да е временна еуфория, пиърсинг имам само един и не искам втори. Та се питах дали вие нямате някоя идея, която аз да съм пропуснала?

Коментари

1.   Изрази себе си чрез стил на обличане и ползвай аксесоари и дрехи, които се отличават от другите. И все пак не забравяй, че има и вътрешна красота, която също се развива и е по-важна от външната и това колко си "готина" примерно.

2.   Чудесно е, че не искаш боядисване и татуировки!!! Какво мислиш за нова прическа?

3.   Нова прическа при добър фризьор, оформяне на вежди при козметик... :))

4.   Наблегни на прическа, дрехи, ботуши. По-обратими и безвредни неща. Ако носиш панталони, пробвай пола/рокля и обратно.

6.   Можеш да смениш прическата, нова и интересна подстрижка, например. Можеш да експериментираш с дрехите и цветовете. Ако до сега си носила кецове и дънки, купи си нови дрехи подходящи за млада жена, а не за тийнейджърка, можеш да експериментираш с грима, с цветовете на маникюра, с бижутата и аксесоарите... ако до сега си носила, примерно, дълга коса, тъмен грим, кубинки и черен лак винаги можеш да смениш кубинките с елегантни обувки, тъмния грим с по-семпъл такъв, да отрежеш косата, да изтриеш черния лак и да го замениш със светъл и т. н. Огромните бижута, също можеш да замениш с нежна верижка, раницата с елегантна чанта и т. н. Това, разбира се са само примери, не е казано да се превърнеш в офис мацка. Това са все неща, които не са постоянни като татуировките и ако не ти харесат винаги можеш пак да се върнеш към кубинките, кецовете, скъсаните дънки или каквито там дрехи и аксесоари носиш в момента. А в същото време е и доста забавно да си създадеш и да се видиш със съвсем нов стил.

7.   Можеш да смениш прическата, нова и интересна подстрижка, например. Можеш да експериментираш с дрехите и цветовете. Ако до сега си носила кецове и дънки, купи си нови дрехи подходящи за млада жена, а не за тийнейджърка, можеш да експериментираш с грима, с цветовете на маникюра, с бижутата и аксесоарите... ако до сега си носила, примерно, дълга коса, тъмен грим, кубинки и черен лак винаги можеш да смениш кубинките с елегантни обувки, тъмния грим с по-семпъл такъв, да отрежеш косата, да изтриеш черния лак и да го замениш със светъл и т. н. Огромните бижута, също можеш да замениш с нежна верижка, раницата с елегантна чанта и т. н. Това, разбира се са само примери, не е казано да се превърнеш в офис мацка. Това са все неща, които не са постоянни като татуировките и ако не ти харесат винаги можеш пак да се върнеш към кубинките, кецовете, скъсаните дънки или каквито там дрехи и аксесоари носиш в момента. А в същото време е и доста забавно да си създадеш и да се видиш със съвсем нов стил.

8.   Авторката:
Работата е там, че обожавам модата и следя всяка тенденция. Със стила си няма какво да експериментирам, защото и без друго е адски разнообразен и прави впечатление. Но може би бих опитала с косата, не знам как не ми е хрумнало по-рано. Благодаря!