Споделена история от Спорт и красота

Искам да отслабна от вътрешната страна на бедрата
Здравейте, момиче на 14 съм. Проблема ми е там, че никога не съм харесвала краката си. До преди година бях доста пълничка, но отслабнах, краката ми също отслабнаха, но не достатъчно. Бедрата ми от вътрешната страна са си дебели както и да го погледнеш. И е наистина само от вътрешната страна и то само горе, надолу краката ми са си добре. Правя упражнения за “ tight gap “ или така наречения луфт, обаче не виждам много да помагат ..

Коментари

1.   При жените мазнините по дупето, краката последните се свалят. Просто трябва още да пазиш диета и да тренираш.
Няма локално отслабване.

2.   никога няма да имаш луфт ако не си с широк ханш или с поднормено тегло.

3.   Миличка, конструкцията ти е такава. Луфта между бедрата зависи се определя от скелета, не от мускулите или мазнините. Естествено ако си дебела, няма как да има пространство между бедрата ти. Но ако теглото ти е в норма, просто имаш такава конструкция. За жени нормата е височина в см минус 110. Примерно, жена висока 1. 60: 160-110=50. Трябва да тежи приблизително 50 кг. Но си е и доста индивидуално, 5кг повече или по-малко не са проблем.
Луфт между краката имат жените с широк ханш.
Но още си само на 14, тепърва тялото ти ще претърпява още промени. Храни се здравословно и спортувай. Карането на велосипед или на ролери са чудесни спортове за оформяне на краката. Ако в генетиката ти не е писано да си с широк ханш, няма да постигнеш луфт между бедрата, но едни добре оформени крака, тонизирани, винаги изглеждат добре.

4.   Луфт между краката имат жените, които са в критично слабо състояние, т. е. то е нездравословно!

6.   Сигурна ли си, че не изпадаш в крайности по отношение на външния си вид? Луфта между краката далеч не е единствения начин да изглеждаш поддържана, фина и секси. Дори от позицията на по-голяма от теб и с повече опит, бих ти споделила колко малко момчета и мъже всъщност се интересуват от това имаш ли луфт или нямаш. Това е само в нашите женски глави, никъде другаде.

Храни се с повече салати, чисто месо и риба, пий вода и мултивитамини; спортувай умерено, по 2-3 пъти седмично, без да се вманиачаваш. Ако желаеш, би могла да си правиш процедури с груба кърпа или ръкавица по вътрешната част на бедрата, самомасаж (има видеа в нета). Тези три съвета са ти напълно достатъчни, за да продължиш да изграждаш красиво и хармонично тяло и ако ги спазваш, съвсем скоро сама ще се убедиш в това.

Не се изтезавай и не гладувай (от сорта на ябълка за закуска, мляко за обед, лимони за вечеря), нито се пренатоварвай с много упражнения (повече от 3 пъти седмично по 45 минути тренировката), защото това ще те увреди и няма да доведе до нищо добро, най-малко до магична промяна във външния ти вид.

Ако искаш положителна промяна (трайна! ), бързай бавно. И бъди много, много постоянна. Гарантирам ти, че ще останеш доволна!