Споделена история от Спорт и красота

Червило Golden rose velvet matte 02
Здравейте на всички! Както се подразбира от заглавието, ще говоря за серията матови червила на голдън роуз и в частност за нюансът 02, който е нещо като пепел от рози, прекрасен тъмнорозо-телесен цвят. За първи път си го купих преди 3 години- страхотен цвят, плътна покривност, без забележка! Но преди една година, за пореден път си го закупих и видях, че нюансът не е същият - не беше толкова розов, а по-скоро седеше по-убито с нотка кафяво вътре. Запитването ми е за всички онези, които са фенове и харесват тези червила и по-точно за тези, които са си купували цветът 02. Забелязали ли сте такова нещо, знаете ли как да си набавя от старите нюанси? При старите нюанси цифричката отдолу на самото червило беше по-голяма, а сега е малка. Моля за сериозни коментари, всеки, който си позволи несериозно отношение, критика или някакво негативно изказване, ще бъде изяден с парцалите от мен хаха. За тези, които ще се включат с адекватни коментари, предварително Благодаря!

Коментари

1.   Аз ползвам Golden rose matte lipstick crayon - 10, 11. Може тях да разгледаш.

Ме

2.   Любимото ми червило! Всяка година си го купувам, но не съм забелязала разлика.

3.   За съжаление доста често се случва в България. Произведат нещо свястно, хората го харесат и после решават, че трябва да го променят и разбира се се чудят защо продуктът вече не се харесва. Съветът ми е да пообиколиш повече магазини, може някъде да е останало червило от старата серия, т. е. с нюанса, който ти харесва. Не използвам точно червилата на Голдън роуз, ама може да проучиш къде им е склада и евентуално да ги попиташ от къде можеш да си намериш точно това, което искаш. Обаче бъди готова да чуеш отговор, че вече не произвеждат точно това, което търсиш и тогава ще трябва да си намериш друг любим цвят. Както казах, това е България. Тоя номер го правят с всичко.