Споделена история от Спорт и красота

Бързи къдрици
Здравейте! Аз съм момиче, на 13 години. Искам да ми кажете начини за бързи и лесни къдрици, защото много се харесвам с къдрава коса! И ще помоля редакторите да одобрят историята ми! Приятен ден!

Коментари

1.   Извинявай, но това е много тъпа и безсмислена тема. Толкова начини и теми има в интернет.
Ако искаш да не си гориш косата - ролки или спиш с няколко кока, иначе с маша, преса

2.   В YouTube има много клипчета. Просто напиши "Easy ways to make curles". Можеш да пробваш да наплетеш плитки след къпане и на сутринта да ги разплетеш. Иначе в YouTube има добри видеа за това.

3.   Какви къдрици по-точно, като на куклите ли?

4.   Вечерта се сплиташ на рибена кост, слагаш малко пяна за коса и лягаш да спиш. Сутринта разплиташ и си готова, може да се наложи съвсем малко оформяне, но няма да е проблем. Не си гори косата с преси и маши.

5.   До Н1:темата не е безсмислена и тъпа, но все пак ти благодаря за съветите! Благодаря на всички за съветите! Н3 това базик ли е?

От авторката на тази тема :)

6.   Прави си по много малки плитчици на косата след къпане като е леко влажна (почти изсъхнала) и спи с тях. След десетина часа ги разплети и косата ти ще има обем и хубави къдрици. Може да добавяш и някаква пяна или продукт за оформяна на къдрици за влажна коса преди плитките. Единственият недостатък е, че тези малките ластичета трудно се махат и повечето пъти се късат, така че трябва редовно да си купуваш.

7.   Моята коса е естествено права и когато си я направя с маша и изляза след 1 час отново се изправя, затова си плета плитки.

8.   :D, да, пошегувах се, не можах да се въздържа. Аз съм онази, дето ти се кара в темата ти за гримовете. Но в темата за стила на обличане не съм писала, да знаеш

9.   До Н6:Оооо ластиците хич не са ми проблем. Вкъщи имам страшно много и не от онези тънките. Има и по-големи същите като по-тънките, ама са малко по-големи. А и до останалите-Не съм казала, че ще си третирам косата с преси и маши!

От авторката (∩ ͡ ͜ʖ ͡ )⊃━✿✿✿✿✿✿