Споделена история от Спорт и красота

Как по бързо да си оформя дупето?
Здравейте. Момиче на 18 години съм и от малка съм слаба, висока съм, но имам проблем. Една година тренирах усилено за голямо и хубаво дупе, но не стана за жалост. Исках да ви попитам какви тренировки бихте ми препоръчали за по бързо стягане и оформяне на дупето. Благодаря за отделеното време

Коментари

1.   Явно не си правила правилно тренировките. Яденето е много важно, пропорциите за трениращи са горе-долу следните: 50% въглехидрати, 30% протеини и 20% мазнини. Сън най-малко 7-8 часа, иначе мускулите не могат да се възстановят добре и следователно, няма да станат по-големи.
И сега тренировките: тренирай с тежести. Ако не тренираш с тежести няма да ти порасне дупето. Клякания с гирички, като за начало. Може да си сложиш щанга на раменте и да клякаш, това е малко по-трудно. Възможно е тези упражнения да си ги правила, но да няма резултат защото не си натоварвала достатъчно мускулите на дупето, а усилието си го правила най-вече с мускулите на краката. Значи за да има резултат, по време тренировка трябва да усетиш напрежение в мускулите на дупето, да усетиш че работят. Ако след упражненията не те боли дупето, значи не ги правиш както трябва и най-добре да потърсиш друг вид упражнение което да има резултат. Потърси в някой блог за фитнес, ще научиш много

2.   Повече калории и тренировки може и за дупе ,може и за цялото тяло.Гледай да ядеш 1500 калории иначе нищо няма да стане.

3.   Три пъти седмично тренировка във фитнеса, една от които за крака - клек с щанга, напади, бедрено сгъване и разгъване, адуктори и абдуктори, прасец. Клековете, ако можеш, 3 серии по 20 клека с 20кг.

4.   А аз как да стегна малко нещата цялостно, 1,99 съм и хич не е хубаво, нито пък някоя ме поглежда. 85 кг. съм.

5.   Какво ще го правиш това дупе ако няма да го даваш на някого?

Стига с този 'тунинг'! Няма лошо... ама накрая вземи го ползвай, че става зян. Дай на някой да се радва, направи едно добро дело.

6.   То си е ген всичко. Със супер лудите тренировки може да постигнеш някакъв временен ефект, но спреш ли да се бъхтиш като магаре пак ще се върнеш в предишната си форма. А това е неизбежно, защото все някога ще те налегнат грижи, готвене, пране, работа, деца и като цяло оцеляване.... мама и тате са до време. Спрете да мислите само как да си изваяте дирниците, ами просто живейте, дирника не е най-важното.