Споделена история от Спорт и красота

Какво може да се направи за...очите ми ?!
Здравейте, имам един малко по странен въпрос и той е, каква пластична операция/интервенция/процедура би постигнала ефект на по дръпнати очи? ! Имам доста големи и кръгли очи и искам да бъдат малко по дръпнати, за да може да постигна малко по хармоничен вид на лицето си, тъй като за момента определено си личи, че очите ми някак не пасват на лицето ми... Благодаря!

Коментари

1.   Тук никой не те е виждал, а вероятността сред коментиращите да има пластичен хирург, който да даде адекватно мнение и то дистанционно и без да те е видял, клони към 0.

Няма какво да се чудиш, запиши си 2 предварителни консултации при двама различни пластични хирурзи, виж какво ще ти предложат и сравни вариантите. Предварителните консултации не са скъпи, а ще имаш възможност да се запознаеш с възможности, цени итн и да решиш, какво е най-добро за теб.

2.   Аз бих те посъветвала да се приемеш каквато/какъвто си.
Като бях в тийнейджърските си години аз не харесвах очите си (моите са дръпнати) и носа си (има лека чупка). Но после приех лицето си и се обикнах такава, каквато съм.. чувството да се приемаш е прекрасно.
Ако си момиче/жена една очна линия също така може да създаде лек ефект на дръпнати очи.
Не бързай с процедурите, според мен. Необратими са и не изглеждат естествено.
Ж30

3.   Нарича се блефаропластика и се прави от естетичен хирург, макар че разни корекции владеят и офталмолозите (т. нар. епикантус, например). Помисли си хубаво, защото това ти е окото! Една инфекция, предпоставка за каквато съществува при всяка операция, не си струва рискът.