Споделена история от Спорт и красота

Татуировки?
Здравeйте на 24 съм, много мечтая за татуировка на ръката, харесвам вълци, смятам да си направя ръкав. Боли ли много, като цяло бих ли имал проблем за работа във фирми ако имам татуси?

Коментари

1.   На ръката боли най-малко, спокойно. Вече много българи с висше образование познавам които работят хубава работа и имат видими татуси.

2.   Ами направи си, щом ги харесваш и смяташ, че така ще бъдеш по завършен действай. Предполагам, че ако работата изисква официален дрескод, би могъл да прикриваш през работно време. В днешно време, голяма част от хората имат, не вярвам да е кой знае какъв проблем. Съпругата ми е адвокат и има ръкав, имам приятел който е лекар и почти целия е нашарен. Не е важно дали имаш татус или не, а как вършиш работат си. Късмет, човече. Достигни версията си, която смяташ, че е възможно най-добра.

3.   Аз си направих ръкав, имам и на целят гръб и на другата ръка и боли на някой определени места. Така, че давай смело. А, за работата, слагаш една риза с дълъг ръкав и си готов.
Ще ти го направят на няколко пъти 2/3/4 зависи колко можеш да носиш на болка, дали е детайлен, дали има цвят, сенки и т. н., които са играчка.
Заслужава си, кеф голям. Аз вече даже се кефя на болката, но при мен вече е някакво силно влечение.
Препоръчвам ти да дадеш повече пари, но да отидеш при някой сериозен доказал се татуист, че иначе ще плачеш много след това.
Давай смело. Важното е да го искаш, а за другите неща - майната им. :)

4.   Зависи в каква сфера работиш, За съжаление хората, в България особено, все още са доста консервативни.

Аз имам малка татуировка на ребрата и въпреки че това се води една от най-болезнените зони, не болеше чак толкова. Очаквах да е много по-зле. Но е малка. За цял ръкав не знам.

Иначе моята е скрита и много малко хора знаят, че я имам. Не че е проблем, тъй като се занимавам с изкуство и в момента съм в държава, в която хората открито си демонстрират сексуалната ориентация и всичко, без на никого да му прави впечатление, та надали с един татус ще възмутя когото и да било.

Все пак помисли как би се приело в сферата ти и в средата, в която работиш.

5.   Ако се изръсиш на интервю по къс ръкав и показваш вълците си - да, при това с право. Болката зависи от няколко неща - размер, детайлност и разположение. Пример: доста по-лесно ще търпиш иглата в рамото, отколкото вътрешната страна на бицепса или при ставата, свързваща предмишница и бицепс.

Татуират се места, които могат да се прикрият лесно, за да нямаш заяждания с човешки ресурси.

7.   Не се излагай, да ставаш следващата овца от стадото. Да се орезилиш за цял живот. Все едно всеки ден обличаш една и съща тениска с дълъг ръкав.
И да- би имал проблем за работа и то не защото хората са консервативни, а защото веднага им става ясно що за човек им стои насреща, макар и с висше образование.
Като харесваш вълци- гледай ги на катрина върху стената.