Споделена история от Спорт и красота

Пернаментен фон дьо тен ?
Здравейте, на скоро забелязах че тази нова “ тенденция “ се опитва да навлезе в България и доста ме заинтригува. Не знам как работи това чудо, но доколкото виждам по някакъв начин се наслагва фон дьо тен, който е със слециални витамини и не запушва порите, а даже напротив, помага на кожата да се чувства и изглежда по добре. Аз не носа грим, принципно имам що годе чисто лице, но определено имам и някои други пигментации, тъмни кръгове и други несъвършенства, които биха могли да се замажат с подобна процедура. Някой знае ли нещо повече за процедурата? Вредна ли е? Има ли добър ефект, знам че трябва да се направят 2-3 процедури. Благодаря!

Коментари

1.   Няма нещо като перманентен фон фьо тен... живеем в 21 век, вече няма кой знае какви химикали, който ще ти овредят кожата, купи си просто най-обикновен фон дьо тен, има доста добри на цени до 20-30 лева все пак ще ги дадеш веднъж и ще имаш поне цял месец. След като имаш чисто лице няма да ти е нужно повече от една помпа, така че няма да има нужда да наслояваш, купи си и мицеларна вода за да си чистиш грима с нея. Относно порите има страхотни маски за лице тип peel off, хубаво е да си държиш лицето няколко минути над вряща вода от топлата пара порите ти се разширяват, нанасяш маската, изчакваш 15-20 минутки да изсъхне хубаво и обелваш, мажеш се с крем за лице и си като нова :) надявам се да съм ти била полезна, аз използвам този начин, дори си слагам доста повече неща от фон дьо тен и нямам никакви проблеми с кожата. Успех и не забравяй никога да не си лягаш с непочистен грим!

3.   Перманентно е с бензиновата лампа.
Или на плажа.

Не се блъскай с химикали. Пречи на забременяването.