Споделена история от Спорт и красота

Данабол
Здравейте, на 17 години съм и от скоро тренирам фитнес! И ще почвам цикъл с данабол треньорът в фитнеса ми го предложи. Първо ще почвам леко 1 хапче сутрин и 1 следобед. Та искам да попитам вашите мнения какви са за този стероид?

Коментари

1.   Здравей, потърсих в нета. Стероида е забранен за продажба в повечето държави. Не се препъръчва употребата му, както и на други стероиди, защото често са с неясен произход или менте и имат негативни последствия запздравето. Този който ти е препоръчал инструктура може да се ползва под лекарско наблюдение в определени случай.

Знам че искаш да изглеждаш по определен начин, но аз не бих се доверила на инструктор със съмнително обучение в областта.
Без степоиди може да постигнаш същия ефект, но ще отнеме повече време. Примерно можеш да комбинираш фитнеса с катерене на стена и когато станеш на 18-19 да изкараш IRATA. Това е международен сертификат с който може да работиш исочинно на сгради по целия свят и е супер добре платено.

2.   Не се занимавай с отрови.

3.   Като човек минал по твоя път ще те посъветвам да не сепзахващаш.
Аз бях на 16 години много слаб и почнах. Направих релеф всичко беше много добре, докато тренирах и пиех препарати. След завършване на университета започнах работа и не ми оставаше време за спорт и всичко, което бях натрупал се превърна в тлъстини.

4.   Писател - Вече го почнах от днес ще направя 1 цикъл и няма да вземам повече .. знам че няма сметка но да го пробвам от 1 цикъл няма да навреди толкова при правилно употребяване/

5.   Не се забимавай, 100% е менте, а в ментето не се знае какви съставки има. Когато бях на твоите години и аз направих същата грешка, бях много слаб и исках бързо покачване на ММ, сега 14 години по късно съм 105кг с 30% мазнини.

6.   И при мен като при номер 3 и 5 след години, доста килца отгоре, ама тогава не знаех и нямаше кой да ми каже. Тия в залата не ги гледай, те блъскат нон стоп. За половин година да спрат и няма да изглеждат вече така.

7.   Първият ми приятел беше взимал доста време стероиди и не му ставаше или като му стане за малко и му падаше.

8.   Мнението ми е, че ти е още много рано за анаболни стероиди по-ред причини като това, че не знаеш как да тренираш, да се храниш, нямаш една изградена основа и т.н. Като оставим това настрана, този стероид има отличен профил, въпроса е, че повечето от предлаганите на черния пазар са ментета или се правят в гаражи от ентусиасти при нехигиенични състояния и често активното вещество или е друго или дозата е различна или съдържа токсични вещества и т.н. Спомням си, че преди няколко години имаше един случай на починали от фалшиви стероиди, защото не съдържаха стероиди а нещо токсично. Какво да се прави, когато нещо се предлага на черния пазар, тогава няма контрол над качеството и нищо не е сигурно. Доколкото знам има само една молдовска фармация, която предлага този стероид на болници и търгува с него и само при тях качеството е сигурно. Разбираемо е на твоята възраст човек да не е много в час и да хвърчи в облаците и когато някой треньор го омае с приказки за стероиди да се главозамае и да реши, че непременно трябва да направи цикъл, но нещата не са толкова прости. Стероидите помагат, но не са вълшебни хапчета и не могат да заменят добрите тренировки и доброто хранене а ти нямаш представа от тях, защото ходиш на фитнес от няколко месеца. Както и да е. Надявам се препарата "Данабол", който всъщност трябва да се казва "дианабол" или българския еквивалент "бионабол", който отдавна не се предлага в аптечната мрежа, но става въпрос за едно и също вещество - метандиенон да съдържа тази активна съставка а не някакви токсични гадости, които да те разболеят или убият. Ако хаповете са истински с 1-2 хапа би трябвало да качиш малко сила, малко мускули и след като го спреш да загубиш половината от тях. Ще минеш след това и през период на повишен естроген - това е женският полов хормон, защото собственото ти производство на тестостерон ще е потиснато за определен период от време в зависимост от времето на ползване на стероида. Тогава ще си много чувствителен, лесно ще се разплакваш, настроението ти ще е променливо и други типично женски черти. Като цяло ще е едно поучително преживяване, стига пак казвам хаповете да съдържат метандиенон а не нещо друго. После след като минеш през всичко това си помисли дали наистина си струва цялата занимавка.