Споделена история от Спорт и красота

Тенис
Здравейте, аз съм Петя! Започнах да тренирам тенис преди 8 месеца (на 14 съм) и треньора ми ми казва, че играя на много добро ниво и че имам талант (за времето, в което съм тренирала) и имам въпрос дали е възможно да играя на някои турнири (не от Големия шлем или по-професионални турнири, защото знам, че за тях ми е малко късно), а просто някакви малки турнири?
Благодаря предварително!
П. С. :Христос Воскресе!

Коментари

1.   Разбира се, че можеш. Има за девойки до 14,16,18 години и после за жени. Има много турнири през годината из цялата страна. Виж дали го има календара на състезанията на страницата на бг тенис асоциация. Успехи, Петя.

2.   Защо не попиташ тренера? То турнири има всякакви - от Голям шлем до най-ниските аматьорски серии, на които всеки може да се запише.

3.   Попитай треньора ти. Има календар със състезания и програми. Обикновенно в програмата се посочват изискванията за участие. Не зная как е при подрастващите, но при мъже и жени често тези които са по-слаби ги слагат в началото с най-силните да играят. Пиша го за да не се демотивираш, ако не спечелиш първият си мач. Иначе стискам палци и идеята ти е супер.

4.   Воистина воскресе

5.   За професионален тенис си прекалено закъсняла и остаряла.. за да наваксаш пропуснатото... Казвам ти го, защото тени се започва.. да се тренира от 3 годишна възраст, поне в развитите страни е така. Не живея в Бг...