Споделена история от Спорт и красота

Какъв цвят на очите ви привлича?
Здравейте, приятели! Пише Ви жена на 24 години. Искам да създам нещо като анкета тук-какъв цвят на очите ви е любим е главният ми въпрос. Може да пишете за любим цвят на кожата и косата. Каквото си изберете. Интересно е, какъв еталон за красота следват хората. Това не е расизъм-всеки се ражда с дадена кожа, с даден цвят на очи, коса, пол. Но всеки не харесва нещо в себе си-например аз искам да имам по-бяла кожа с розови оттенъци, но Бог е решил така-шансът за рак на кожата например е по-голям. По-важно е да виждаме и да сме благодарни за това, че можем да видим всичко и всички около нас. По-добре е да си останем с цвета на кожата, отколкото да страдаме от витилиго. По принцип, на мен черните(много тъмно-кафяви) или сините+бяла кожа с оттенъци на розовото и светла коса(руса и кестенява, но светла). Лично аз съм с черни очи, но за сметка на това- с неизцяло бяла кожа и много тъмна коса. Харесват ми и цветнокожи -особено с хубаво тяло, човек изглежда прекрасно. Чакам с нетърпение Вашите мнения! Благодаря!

Коментари

1.   Бялата кожа е най-красивота кожа на света. Блести като ангелска и е много нежна. Аз обожавам момичета с черна коса и кестеняви(най-добре по-тъмни към черни) очи и разбира се бяла кожа. Всички хора в света обожават момичета с бяла кожа, а арабите дават луди пари, за да си купят бяла булка с малък нос.

2.   Син, единствено син цвят. Анкета ли е пак това?

3.   За мен няма никакво значение. Важни са съвсем други неща. Спрете да гледате външния вид, цветове на очи, коси и разни други глупости които не са фактор! Повече ме интересува човека отвътре. Характер, мнение за абсолютно всичко свързано за живота. Ценностти, морал, начин на мислене.

boy of light

4.   Харесват ми курви... това ми е прокобата.

5.   Аз съм жена и винаги съм харесвала сини очи, не само при мъжете, но и при жените, и децата, дори при малките котенца, докато са бебета са синеоки :)
Почти всичките ми приятели - мъже, харесват зеленооки жени с тъмни коси или с естествено червенокоси. По-малко харрсват синеоки, а най-малко тъмнооки. Това са моите познати, така че... само казвам.

6.   Според мен тъмно кафявите очи привличат най-много. Те са като наркотик.

7.   Зелени очи, руса коса, гърди, бечи, толкова бели, че чак розови, че можеш да забележиш вените ... Мдааам :)

9.   Пак здравейте от мен! Номер 1-Еееееее, някой с почти моето мнение! Намерихме се! :-D :-) Номер 2-Е, и аз си падам по сините очи, ама на Вас сякаш синьото ИЗЦЯЛО е вашият цвят. Благодаря за коментара! Номер 3-Да, това което изброихте е най-важното и аз си знаех, че ще има поне един такъв коментар. Но тук говорим за предпочитания, относно външния вид, които разбира се не са най-значимите и важни, но си имат своето въздействие. Благодаря за коментара! Номер 4-Откровен и искрен до болка! Всеки си има своя кахър... Номер 5-За жалост, зелените очи са огромна рядкост... Много малко хора ги имат, както и естествено червенокоси жени... Срещала съм и аз хора, които имат фетиш към черна коса зелени очи. Комбинацията е наистина добра. Но зелени очи червена коса... Е, всеки си има предпочитания. Номер 6-Да не ставам нарцис, ама мисля АБСОЛЮТНО същото. Номер 7-Малко с вените ми се вижда страшно, но пък не предполагам да са някакви изпъкнали вени, де, просто забележими. Хареса ми това, че спомена друг белег-гърдите. Приятен ден или нощ, каквото се пада при Вас!

10.   Важно е цялостното излъчване и всичко да е в хармония. Не само конкретния цвят коса, очи или кожа, а целия образ. Аз съм късогледа и нося контактни лещи, за това реших, че като ще се мъча с тях всеки ден, поне да са цветни. Е, да ти кажа пробвала съм всякакви цветове-сини, зелени, пъстри... някои ми отиват, други не. И то говоря само за различни оттенъци на въпросния цвят! Сега съм с едни зелени, които седят много естествено на моето лице и хората дори не подозират, че съм с лещи, но се е случвало да поръчам "грешния" цвят зелено и тогава не ми отива хич. Просто защото както казах си е и до коза и до кожа. За това аз нямам "любим" цвят очи, важното е цялостното излъчване на човек и дали очите му си отиват най-общо казано с цвета на кожата и косата му. А иначе в наши дни е толкова лесно да промениш и очите и косата си, бои, лещи... само с кожата е малко по-трудно, защото ако прекалиш със солариума винаги си личи, а ако я направиш прекалено светла с грим, изглежда много изкуствено. За това гледай цялостното излъчване, не само конкретния цвят.

12.   Аз съм със зелени очи, но винаги най-много са ми харесвали тъмно кафяви, както има една приказка - Кафявите като кафето бият право в сърцето, хаха. Човек каквото няма, това го привлича.
Ж20

13.   Харесвам кафяви или кафяви с малко зелено, но по принцип само кафяиви. Тъмни.

14.   Аз пък харесвам зелени очи и тъмна/черна коса (така де, в тази комбинация).
Аз съм с кафеви, към тъмно кафеви очи и... Както се казва, всеки харесва това дето го няма (мъжете - гърди, жените - мускули и т. н. ).
Като цяло ми допадат доста варианти, въпроса е мацката да е красива (според моите разбирания).
М38

15.   А, да, забравих да напиша - чиста и свежа кожа. Без много бенки, лунички и белези. За татуировки и дума не може да става!

16.   Зелено и синьо.

17.   Не ми допадат синеоките хора. Вярно е, че тук става въпрос за пигментация, ама нещо не съм срещал добри момчета и момичета с такива очи. Студени ми изглеждат. Да, определено предпочитам тъмни очи и лешникови зелено и кафяво. Много масово жените си падат по синеоки и това за мен си е мода. Съберете 100 девойки и ги питайте, гаранция поне 50 от тях ще кажат синеоки. Хората са всякакви и вкусовете са най-различни, а когато предпочитанията преобладават от един тип това е насадено.

18.   Светло кафеви очи съчетани с дълги мигли..
Или пък чисто зелени

19.   Благодаря за коментарите! Поздрави!
-Авторката

20.   Аз самата съм със зелени очи и черна коса. Това ми е любимата комбинация и не знам какво щях да правя без тези очи, колкото и нарцистично да звучи, много си ги обичам.
Иначе, нямам определен тип. В момента си харесвам някого със сини очи, иначе преди никога не са ми били слабост.

21.   Момче на 18 съм и ме кефят зелени очи, за мен са най красивите! Мойте са кафяви и съм мургав и затова ми харесват светли момичета с кестенява, червена или руса коса и зелени очи, влюбвам се веднага в тях.