Споделена история от Спорт и красота

Поредната кифла под ножа
Здравейте, устните ми винаги са били голям комплекс за мен. Преди няколко години започнах да си слагам филъри, но те са само моментно решение, доста скъпо при това. Наскоро обаче попаднах на процедура наречена Lip lift при която се изрязва малко от кожата под носа и горната устна се повдига, което от своя страна създава обем . Изгледах доста метериал по този въпрос, но всичката информация беше от пластични хирурзи в чужбина. Въпроса ми е дали някой си е правил подобна процедура и ако да, можете ли да ме насочите към добър пластичен хирург? Благодаря <3

Коментари

2.   Ужас! Щях да повърна докато четях...
Наистина ли има толкова неосъзнати хора, че да си мислят, че устните или нещо подобно е тяхната основна характеритика, чрез която да се идентифицират пред света, пред другия пол и т.н.?
Тъжно, жалко, отчайващо...
По-добре си ги избий тези глупости от главата, дай си някаква съвсем различна насока на живота, започни ДА УЧИШ, и да сътворяваш нещо с ръцете и ума си.

3.   Аз също съм с филтри, спадат ми доста бързо и се налага да ходя често.. скъпо ми излиза,но за сега ще е така

4.   На картинка изглежда добре, но дали така ще се случи и при теб? Нали знаеш рекламата какво прави. Лекарите изкарват парички от комплексирани жени. Ако устните ти не са добре, нищо няма да ги промени. За мен тези прооцедури са за да се подчертае красота на вече хубави устни.

5.   Просто е ужасно как ти режат лицето и го опъват нагоре като на някакво плашило... как може да правиш това на лицето и кожата си.. ужас

6.   Знаеш ли, никой не е съвършен,, ако проблемът е драстичен да, вода си правиш някаква операция и да заприлшчаш после на развалина. Заслужава ли си? Малко филтър, малко грим...има къде, къде по-важни и стойностни неща от това, което си решила. Може би няма да ме разбереш сега, но един ден сама достигнеш до този извод. Гледах богати жени, какво са направили със себе си след такива интервенции.

7.   Щом имаш парите. Супер! Давай.

8.   И аз взех без да искам да отворихя поста и а щях да повърна като Но. 1. Сега ще ти кажа само едно изречение, ама искам хууубавичко да ВНИКНЕШ в него:

Ти трябва да имаш комплекси, от това че ти идват подобни мисли за промяна, а не от външността си....

9.   От авторката: Уважаеми No1/No8 не ми се ще да те шокирам твърде много, за да не вземе пак да ти стане зле на стомаха, но видиш ли ти, аз уча и работя. Не знам що за майндсет имаш, но не мисля че добрата външност и желанието за развитие са несъвместими или с други думи казано, дори да си направя устата като маймунско дупе пак няма да изгубя толкова мозъчни клетки, колкото изгубих докато четях деликатния ви коментар. <3
А за другите, благодаря ви за загрижеността!

10.   Не чети коментарите по-горе. Не си струва. Тези хора никога няма да разберат какво е да имаш комплекс по отношение на част от лицето си. Постоянно се гледаш там, внушаваш си, че хората само там те зяпат, това влияе ударно на самочувствието ти, срам те е да се усмихнеш и да говориш, защото изглеждат още по-зле... разбирам те идеално. Като човек, борещ се с подобни комплекси, устни и нос в моя случай, смея да твърдя, че без да предприемем мерки никога няма да сме щастливи и удовлетворени от външността си. Това, че искаш да се подложиш на тази операция по НИКАКЪВ начин не те прави по-глупава, по-долна и по-гроьна от другите хора. Ако това ще те направи ИСТИНСКИ щастлива, ако ще се усмихваш, гледайки се в огледалото, ако ще повлияе положително на социалните ти контакти, тогава го направи без да се замисляш. Разбира се, операцията крие рискове, но ако си готова да ги поемеш давай! Важното е да се чувстваш красива и да елиминираш комплексите си. Истината е, че такива комплекси не могат да изчезнат без да се подложиш на интервенция, можеш само да се залъгваш, че вече харесваш и си приела устните си такива, каквито са. Потърси в интернет “оперативно повдигане на устни”, ще ти излезнат резултати. Влез в сайтовете на пластичните хирурзи, ще е упомената тази интервенция. Пожелавам ти успех, бъди щастлива и направи каквото смяташ за правилно! И не, не си кифла. Ти си жена, бореща се и искаща да се отърве от комплексите си завинаги.