Споделена история от Спорт и красота

Балеаж
Здравейте,

Миналата година в края на октомври си направих балеаж (светло русо) и фризиорката ми каза, че се прави веднъж годишно, но косата ми доста израстна.

Искам да ви попитам дали сте си правили и ако да на колко време?

Коментари

1.   Правенето на балеаж веднъж годишно е страшно рядко като време. Твоята фризьорка е аматьорка, а не професионалистка. Аз си представям колко отгоре ти е израстнало за това време и колко много си личи, че отдавна не е поддържано. Балеаж се прави през месец. Което ще рече 6 пъти в годината. Той се поддържа редовно, също така се къпеш със специални шампоани, които допълнително изсветляват цвета, за да се запазва светло рус. Ама какво да ти обяснявам, личи ти, че си блондинка по акъла.

2.   Да блондинка съм си по принцип. Моят цвят е също е светло рус и леко се прелива с балеажа и не си личи, даже доста добре изглежда. Исках да попитам само за съвет, а не от критики за интелигентността си. При положение че не си виждала на живо как изглежда нямаш право да говориш дали изглежда поддърана или не. Също така използвам специални шампоани маски масла и тн. При това дори не знаеш с каква скорост расте косата ми. Ако твоята за 8-9 месеца стига до глезените ти това си е твоята, но моята е различна.