Споделена история от Спорт и красота

За футбола!
Здравейте! Темата ще бъде кратка, но ще съм благодарен ако получа отговор. От 2008 година следя и се интересувам от български футбол, а малко по - късно започнах да гледам е висшата лига и така до ден днешен. Реших да започна да гледам и Руската лига, щото се хванах с една рускиня :D Фенка на ЦСКА Москва, но това е друга тема. Някой знае ли кога и къде мога да гледам футболните мачове на отборите от Руската лига? Имам платените канали(диемите) но не съм забелязал да излъчват Руски двубой.
Благодаря!

Коментари

1.   В live tv може да гледаш на стриймове всички мачове от всички първенства. Ако живееш в Русия там има Матч ТВ няколко канала и пак дават всичко.

2.   Да си футболен фен означава да си една куха лейка, която налива пари в джобовете на някакви си играчи, които ритат топка. Те ония си раздават милиони всяка година и си пекат макарите по островите, а фена лапа мухите и вика като гламав по стадионите. Що не вземат тия фенове да се организират и вместо да си дават парите за ритане на топка, да направят нещо за благото на всички? Щото са кухи лейки е за тва!

3.   Номер 2 е прав, футболните фенове за кухи, ти представяш ли си да дадеш два пъти по 10 лева на месец да гледаш нещо, което ти доставяш удоволствие, да не говорим че доста семейства ходят, абе откачена работа.

Ами какво ще кажеш за кино маниаците, дават пари за билети да пълнят гушата на актьорите.

Да не говорим тези, който дават сумати пари за концерти, то тия пари отиват за дрога, която музикантите си купуват.

Абе хора събудете се!