Споделена история от Спорт и красота

Неприятна миризма
Здравейте, искам да споделя за един доста неприятен проблем, който ме мъчи от доста време. Става въпрос за неприятна миризма от вагината. Не знам от какво се появи, девствена съм и няма как да е полова инфекция. Понякога мирише толкова силно, сякаш на обществена тоалетна.. Поддържам доста добра лична хигиена и не мога да си обясня как се появява. Ходила съм на гинеколог заради проблема, изписа ми някакви хапчета, след като ги приемах известно време имаше намаляне на миризмата, но след 2 седмици пак се завърна. Миризмата наистина е много силна, не може да се каже, че е нормалната за една жена. Нямам бяло течение, по скоро прозрачно. Много ще се радвам да споделите вашите съвети и ако може да препоръчате добър гинеколог в София, за предпочитане е да е жена, но дори и да е мъж, важното е да сте били наистина доволни от прегледа.

Коментари

1.   Специален интимен гел от аптека

2.   Използвай интимен сапун, за да нормализираш pH.

3.   Сигурна ли си, че е неприятна или това е нормалната такава. Овулацията има специфична миризма. Подъражай хигиена, но не прекалявай по-принцип не се препоръчва влагалището да се мие със сапун. Вода или интимен гел. Понякога има специфичен мирис, но това е нормално. Влиаят фактори като това какво си яла, стрес....прочети в нета при жените този мирис често е на лук при мъжете на риба и това се дължи на киселинност и т.н. можеш да прочетеш повече.

4.   Пробвай с интимен гел Styx

6.   http://spodeli.net/5/story-4232.html