Споделена история от Спорт и красота

Мечтаното тяло
Мила и добра жена съм, имала съм няколко връзки, но това, което научих е, че няма значение колко добра, образована, възпитана и дори богата е една жена, ако не е с перфектно тяло и секси. Мъжете 5 пари не дават за нея, не могат да задържат вниманието върху една и да са щедри и романтични ако не е перфектна. Това, което ми трябва е да сваля около 7кг. и да елеминирам целулита. Имам нужда и от огромен бюст, но за това пари трябват, а аз работя за 1200лв. и трудно ще ги събера. С кредити не ми се занимава. Приемам всякакви съвети за постигане на тези цели. За мен целта оправдава средствата и съм готова на всичко, за да се омъжа за най-добрият мъж.

Коментари

1.   Запомни едно - подобните винаги (несъзнателно) привличат подобни!
Какво искам да кажа? Ако ти тръгнеш да чийтиш, т.е. да се правиш и да се представяш за такава, каквато не си, то задължително ще започнеш да привличаш хора, които правят същото! Тръгнеш ли по пътя на силикона, гримовете, хирургическите операции и разните там импланти, дори и на агресивното спортуване и т.н., то задължително ще започнеш да привличаш и такива хота - излъскани отвън и кухи отвътре.
Докато четях написаното от теб ми хрумна: "Зависи кои мъже!". И наистина е така! Приеми сегашния си външен вид, "тялото" си, като филтър срещу повърхнотните мъже и въздухарите. Да, ако си "готино парче" ще те чукнат, но и през ум няма да им мине да правят врзъка, партньорство, семейство и деца с тебе... От друга страна - още много малко мъже си срещнала през живота си, за да правиш на тяхна база изводи за всичките...
Така че забрави да си намериш най-добрия мъж като свалиш 7 кг и като си направиш огромен бюст... По този начин ще привлечеш някой първосигнален плазмодий, който се прави на голямата работа, парадирайки с някакво Ферари, купено с кредит, който няма намерение да връща, лъжейки те за финансовот си положение, за фирмата, която уж притежава и т.н. и т.н. Не очаквай от подобен човек да може да готви, да пише стихове или да води децата ви на училище...
Та искам да ти кажа, че тръгнеш ли в тази посока, шансът да настъпиш мотиката е приблизително 100%!

2.   Огромният бюст не ти гарантира, че ще се омъжиш за най-добрия мъж. Точно обратното - може да го прогониш, ако е нормален. Щом искаш, отслабни и се погрижи за тялото си. Тренирай, но не се обсебвай от постигането на перфектен външен вид, защото това няма да те отведе до целта. Колкото и да не ти се вярва, има мъже, които повече ценят други качества в жената. Ти просто си попадала на неподходящи и сега съдиш за всички по една непредставителна извадка.

3.   Пиленцето ми шарено, то...

4.   Само 'дето най-добрия мъж не търси силикони и фалш. ;)

Иначе си права, че човек харесва хубавото, което е напълно нормално.

Спортувай, грижи се за себе си, развивай се, бъди по-добра от вчерашния ден и някой ще види това в теб.

Братан.

5.   Мъжете не харесват перфектни жени, тук има теми от такива жени, които пък смятат, че мъжете се страхуват дори да ги заговарят.
Мъжете харесват жени, които харесват себе си и излъчват щастие, защото в компанията им се чувстват комфортно. Просто на жените им е необходимо да изглеждат добре, за да се почувстват по този начин. Имам приятелка, която е доста пищна, но е толкова забавна и приятна, че има опашка от мъже зад сочнотото си дупе. Ходи на латино танци, учи испански, много пътува, пише книга с рецепти от Родопите, всъщност е много подвижен човек- пълна е с живот. Любимият ми нейн лаф е "Има два вида жени- едните са красиви, другите са слаби." Имам и друга- красавица и буквално фитнес маниак, обаче е толкова намусена и вечно недоволна- от политиците, шофьорите, здравната система, другите жени-дето не се поддържат, мъжете путьовци, работата си и изобщо от всичко... Че след едно кафе с нея ти иде да се гръмнеш.
С две думи, ако жената създава представа за себе си, че светът й е прекрасен, интересен, нежен и усмихнат-всеки мъж ще иска да е част от него. И обратното, ако светът й е гаден, труден, грозен, дори да изглежда уникално-никой няма да иска да е в нейния свят. Може да се подлъже от красотата й за малко, но бързо ще се умори от нея.
Ако за да станеш щастлива жена ти е необходимо да имаш перфектно тяло- направи го! Но за себе си, не за да се харесваш на някого. Когато ти се влюбиш в себе си и в живота си- всеки ще иска да е в него.

6.   Не сте умни жените, не сте. "Да се омъжа за най-добрия мъж" пишеш. Все искате най-най-готините мъже, които не можете да си позволите да задържите. Какво, ще живееш във вечен страх, че един ден ако качиш малко килограми пак ще те остави ли? Преразгледай си малко критериите.

Иначе, като изключим критиката ми по-горе - да свалиш 7кг е работа за 1.5-2 месеца с малко кардио и леко намаляване на приеманите калории (най-добре чрез ограничаване на въглехидратите).

7.   Зависи какъв мъж искаш, нормален или някой, който ще гледа на теб като секс кукла за еднократна употреба.

Средностатистическият мъж е посредствен като всяко средностатистическо нещо. Ако ти трябва посредствен мъж, стани и ти посредствена - силикон, джуки, курвенски поглед. Ако искаш нормален мъж, балансирай между това да бъдеш себе си и да се развиваш. Силикона и джуките не са развитие. Мъжът, който наистина те хареса заради самата теб, би преглътнал някое килце отгоре, но не би преглътнал фалша. Но за това да бъдеш себе си, се иска смелост, защото не всеки ще те оцени. Но пък е по-важно да те оцени един, но правилния, отколкото 100 неправилни, каквито са повечето.

Аз също не съм Аполон, но не станах фитнес батка, не станах посредствен. Можех просто да се татуирам, да се напомпам с анаболи, да си купя 20 годишно БМВ и да гледам лошо. Със сигурност щяха да ми връзват повече. Но щях ли да се чувствам по-добре? Едва ли. Аз запазих себе си и се намери жена, която ме оцени такъв. И по-важното е, че е правилната и съм много по-щастлив с нея вече 12 г., отколкото бих бил със 100 кифли, взети заедно.

8.   Значи ти правилно си забелязала, че за един мъж това което е от значение в една жена е нейната привлекателност а не нещо друго, обаче това - да се омъжа за "най-добрия мъж" показва, че не разбираш нещата. Няма "най-добър мъж" има мъж с който се чувстваш приятно и те привлича, ако тръгнеш да дълбаеш, да разпитваш, да преценяваш и оценяваш то тогава никой няма да е достатъчно добър, на всеки ще му намериш кусур. Свалянето на килограми не е трудно, въпроса е как ще изглеждаш след това и как ще задържиш новото си тегло? Установено е, че около 95% от диетите се провалят в дългосрочен плана, защото хората очакват, че диетата е нещо временно, чрез което да свалят килограми и след това да се върнат на старото си и "нормално" хранене и не разбират, че връщайки се към старото си хранене си връщат старите килограми няколко отгоре "за всеки случай" за да е подготвено тялото за следващия път. Не съм привърженик на силиконовите цици. Първо трябва да си преориентираш целите от най-добрия мъж към мъж и второ да почнеш да се храниш и да спортуваш. Спомням си едно интервю на една местна кифла, която интервюира жената на ротшилд и я пита как да си хване "богат мъж" и онази и казва: "защо богат мъж, защо не просто мъж?", това е проблема с местните кифли, те все гледат да изгодата и не осъзнават ситуацията си.

9.   "Огромен бюст"? Явно главата ти е празна. Огромни джуки не смяташ ли, че ти трябват? Огромният бюст може да впечатли само пълни идиоти и то най-вече на принципа "виж тая с която ходя какви цици има". Ясно, че не са за гледане голи, но под дрехите впечатляват другите дебили. Подозирам, че си грозна в лице и се надяваш с бюст да компенсираш, но ще се разочароваш.

10.   Ако това, което досега си научила е, че цитирам "няма значение колко добра, образована, възпитана и дори богата е една жена, ако не е с перфектно тяло и секси", то тогава нищо, ама нищо не си научила.

Това го разбирай както искаш, твоя воля. :)

11.   ОК ти искаш да създадеш от себе си един по-добър продукт, който дахналожиш на пазара за да хванеш по-качествени потребители. Може да го направиш, но за себе си. Свали 7те кг, купи си вендуза от силикон и бебешко олио и ще се пребориш с целулита.
Гърдите ти не са проблем, операцията е годна, шевовете около зърната грозни и по-скоро отблъскващи на голо, но кофтито е че имплантите не са до живот, трябва да се подменят на определени години.

12.   Здравей. Аз съм 1, 97 и съм на 21. Единствената жена, която съм обичал досега, е 38 см. по-ниска от мен. Ако зависи от мен, никога няма да я оставя. Надявам се да сме отново заедно, готов съм и да изляза навън, тя е там. Любовта и смъртта като дойдат - не питат. Не търси логика в любовта, не търси последователности и закономерности. Такива неща просто няма. Просто си става.

13.   Очевидно си сама, защото иначе нямаше да питаш по форумите, а приятеля си. Затова ето предложението ми: намираш си някой смотльо с пари и почваш да му искаш пари за корекции. Така правят повечето ти себеподобни.

14.   "Огромният бюст не ти гарантира, че ще се омъжиш за най-добрия мъж. Точно обратното - може да го прогониш, ако е нормален."

Че не гарантира, не гарантира, ама малко са мъжете, които се отказват от чуфт сочни и стенгнати гърди ...

15.   Ах направо си ми смешна... Мислиш си, че като имаш перфектно тяло и огромен бюст ще ти свалят звездите и ще умират за теб ли? Жестоко се лъжеш мила осъзнай се и мисли по-зряло!

16.   Не всеки мъж харесва огромен бюст... Ти исакш само да те чукат заради хубавото тяло. Несакаш сериозни взаимоотношения по-този логика!