Споделена история от Спорт и красота

Искам да съм много слаба - мисля, че съм анорексичка
Аз съм слабичка по принцип - тоест имам гърди и малко изпъкнало дупе, малък луфт, тренирам и ходя много пеша при хубаво време. Храня се правилно (като съм вегетарианка обаче, но това няма общо с диетата, а по лични причини), имам един ден за хапване на вредни неща в седмицата (неделя). Напоследък обаче се запалих по моделски тела (не искам да съм модел, само ми харесват) и като цяло много слаби момичета. Без дупе, без гърди, без грам сланина по коремчето, плоски и с големи луфтове. Висока съм малко над 1. 70, 58 кг. И пак не се харесвам, искам да съм примерно 50 кила и много слаба. Хем нямам тлъстини, привличам мъжкото внимание (за мен това не е важно), но съм вманиачена. И приятел има, той ме харесва такава и като цяло харесва момичета с форми малко повече, но аз си знам своето и това е. Имам приятелка - много кльощава, плоска изцяло и малко по-ниска от мен. Завиждам й направо и искам нейното тяло! Сега бих казала, че имам нещо като тялото на Нина Добрев, но аз искам като на Анджелина в момента. За да ви стане ясна представата ми, колко слаба искам да съм. Гърдите и дупето ме отвращават. Какво да направя? Мисля, че имам сериозен проблем. Майка ми е психиатър сама по себе си, но аз пак си знам своето и не може да ме убеди. Започнах да ям по един зеленчук или плод на ядене (примерно закуска - банан, обяд - портокал, вечеря - морков). И течности. Буквално, колкото да не умра и да дишам ям. И пия много вода, ама винаги съм пила.

Коментари

1.   Плодовете за закуска не са никак полезни

2.   А какво красиво има в стърчащи кокали според теб? Да оставим настрана вредите за здравето, дори и да нямаше такива - грозно е.

3.   Май трябва да направиш избор между болната ти суета и необходимото за теб здраве. Правилният избор е ясен, от теб зависи останалото. Успех! :)

4.   Първо,мъжете не харесват такива жени.Аз съм също висока 170 като теб и бях 40 кг точно 20 години от живота си.Никой не ме харесваше,въпреки че имам хубаво лице и се гримирам идеално.Момчетата постоянно ме подиграваха,че съм скелет и ,че нямам гърди . Реших да започна да се храня.Сега съм 70 кг и мъжете се избиват за мен.Имам големи гърди,големи бедра,голямо дупе и страшно много съм харесвана.На мен ми пишат по 15 момчета,яко комплименти , на улицата дори са ме спирали да ми кажат,че изглеждам страхотно.Аз имах мания точно като твоята,но осъзнах,че това е болестно състояние.Една моя приятелка беше точно като теб и искам да ти кажа,че като си по-слаба те хващат по-лесно болестите и тя се разболя от пневмония и докторите не можаха да я спасят и тя умря. Казаха ,че ако е била поне 60кг е щяла да оцелее ,но тя беше 35 кг и тялото не се пребори с болестта.Така,че не те съветвам да правиш такива глупости. Говорила съм със страшно много мъже и се опитвах да ги убедя колко е красиво да си 40кг и всичките ми казаха,че предпочитат жени с форми и ,че съм луда.Никой от тях не ме искаше,а аз ги харесвах.Откакто имам форми,тези момчета са луди по мен.Изобщо не мисля да отслабвам.

5.   "Майка ми е психиатър сама по себе си", вика...

6.   Ужаас, това, което харесваш е толкова грозно и противно. Мразя жени без стегнати, секси дупета и хубави гърди. Мразя кокаляци. Пък си представям секс с такава жена, отвсякъде ти ръби. Не си в час определено.

8.   Леле ти чуваш ли се изобщо? Аз съм 1. 75 и съм 48 кила и си мечтая да съм като теб. Искам да има какво да се пипне, а не кокали. Тея дълги крака не знам какво да ги направя. Иска ми се да съм като другите, дори да съм леко пълна... Всичко е до гени за жалост... Попринцип ми казват, че съм красива, но този мой комплекс направо ме побърква. Радвай се на тялото си аз ако бях като теб банкет щях да вдигна!

9.   До номер 4 айде не бъди толкова сигурна! Има мъже които харесват пълни жени, има и мъже които харесват слаби жени. Всеки си има вкус!

10.   Не знам какво да ти кажа, според мен тази тема не е истинскa.
Айде спрете да се подигравате на слабите, това с кокaлите и скелетите са само оправдания, които "закръглените " момичета използват, за да се почувстват добре.
Авторке, слаба си (ако в действителност си такава, за каквато се представяш), но не можеш да ме убедиш в мислите си.
Анорексичките не мислят като теб, имам предвид, не се изразяват като "плоска ", "без гърди и дупе ", те се виждат дебели, не осъзнават че имат слабо тяло, както ти го осъзнаваш.
А това кой какво тяло харесва- ами щом все още има хора с такива тела, имам предвид, с такива генетично заложени тела, значи все някой го прави и с такива хора.
Всички обвиняват медиите и героите в детските филми, понеже дават усещането, че да си пълен не е хубаво, но какво да ви кажа...
Гледах един ден някакво филм че, е така, от носталгия, ми то всяко следващо изречение беше:
"ще ти извия кльощавия врат ".
А за дебелия гъз и дума не може да се каже.
Така че, стегнете се всички.
Има и слаби момичета, които са харесвани от момчетата.