Споделена история от Спорт и красота

Даже не знам как да нарека историята
Здравейте,
Моята история е на пълна децка. Даже нз защо я пиша.
Като цяло аз съм момиче на 22г.
От малка съм била винаги свита, срамежлив, притеснителна.
Винаги съм си намирала комплекси и от както се помня от 1вото ми отслабване винаги съм се целяла да съм слаба е да разбира се нормалните неща..
От 9ти клас от както се помня аз съм била по отпусната малко по щастлива само ако съм по слаба, буквало говоря без да преовиличавам.
Винаги съм се чувствала сама по не на място при приятелите ми сее1 аз съм най-нишата от групичка та и глупава та.
Няма да разказвам целия си житейски живот..
Последните 3г..
Записах да уча медицинска специалност.
1вата год бях мн вманиечена, на всеки изпит се притеснявай подценявах. Четях по 10ч на ден не Излизах абе пълна изолация от света вс защото не си вярвах и целях винаги максималното. Обаче мина 1г и полувина, напълнях имах и хормонални проблеми. Качих 10г изведнъж. Разбира се вече исках да си намеря някой осещах липсата.. (преди това съм имала връзки, но преди 2г)Този период аз не говорих почти с никой. Имах приятели но доколкото аз да ги по съветвам за нещо и до там нищо лошо все пак аз съм си виновна..
Но това ми попречи много затворих се още. При всяко излизане мен ме беше срам да говоря. Не можех да кажа елементарни неща. Стеснява се. Базикаха ме че съм сама аз се затваря още. Реших да отслабвам, казах че няма как да ме хар някой ако и аз не се харесвам. Но какво стана свалих 6, 7г Тренирах но се превърна в мания, всеки ден аз ходех по 2 пъти да трен, вс пари ми отиваха за храна. Вс ми казваха че се вживявам аз не.. Въпреки вс обичах да тренирам не лъжа аз грейвах като видя залата. Виждам мотивация в щангиге.. Но моите приятели ми се подиграва ха, ще съм се правила на някаква, никога не съм и искала да съм някоя. Даже като ходих на тренировки винаги бях отзад да н еме гледат. Цялото време ми беше в мислене за това защото А ходех по пътя и като се гледам се отвръщавах а не бях зле. Бях слаба даже. Развих булемия, страхотно преяждаш си. На другия ден си тренирал докъто не умреш. Вс ти казват че си слаб и си машина какво по добро. Въпреки че нямах цикъл от 3г. това не ми беше фактор.
За мен винаги е било важно да имаш цел да я следваш.. Каква цел моето е тъпотия.. Заряза си най хубавите год в глупости Намерих си приятел де, но той ме остави. Аз бях луда как да е с мен. Не му казах тези неща но не му обърнах внимание заради това да тренирам. Каква тъпанарка
В момента качих 5кг но си върнах цикъла, и се чувствам ужасно.
Сега нямам работа, а учих мн исках мн професията и да се развивам, нямам тяло, нито сила в залата. Даже и приет ели нямам толкова защото аз съм си виновна.
Супер глупава съм. Някой ще каже стегни се на 22 си
Да ок на 22 съм но как?

Коментари

1.   Ще ти споделя една моя мисъл, която винаги ми дава сили да правя неща, които не са ми лесни. Един живот живееш, и ако не направиш всичко по силите си, за да го изживееш пълноценно - утре може и да те няма и после ще съжаляваш завинаги.

2.   Да именно мен това ме измъчва.
Във всичко се провали нямам мечти вече. Чувствам се грозна

3.   Не обичам да коментирам правопис, но ти направо ме изтормози. "вс, нз, сее1 (това трябва да означава "все едно"), най-нишатадецка, осещах, полувина, булемия, докъто", да не говорим за препинателните знаци и грешките в бързането.

5.   'житейски живот'