Споделена история от Спорт и красота

Чай за пречистване на организма
Здравейте, млада жена съм на 23 години. Още от малка винаги съм имала проблеми с килограмите. Винаги съм била малко над нормата. Правила съм какви ли не диети, режими, пила съм хапчета дори, но без ефект. От Юли месец промених коренно начина си на живот. Спрях сладкото, хляба, газираното. Храня се с всичко останало, без да се ограничавам. Също така никакъв алкохол. Понякога по една чаша вино с вечерята, но това е може би 2-3 пъти в месеца. Вода по минимум 2 литра на ден. И резултатите не закъсняха - за 4 месеца съм 10 кг. надолу. Бях 68 кг. при височина 1. 68см, което си е доста. Сега свалих до 58кг. и съм изключително щастлива. Точно това беше целта ми, да стигна до 57-58 кг. Не искам да отслабвам повече, така се харесвам. Важно е да отбележа, че не съм спортувала. Работя на 8 часови смени, предимно нощни, а и също така уча. Общо взето постоянно имам нещо за правене и нямам кой знае колко свободно време. За сметка на това живея в блок на 8-мия етаж и спрях да използвам асансьора. Всеки път изкачвам стълбите пеша, което мисля, че доста ми помага. Изкачвам ги по 3-4 пъти на ден, колкото пъти изляза навън, толкова пъти ги изкачвам, когато се прибирам. Нито ми отнема някакво допълнително време, нито ме натоварва много. Но тялото ми определено се стегна доста. Дори не мога да повярвам, че след толкова години най-накрая постигнах целта си. Та да премина към това, за което пиша. Иска ми се да си взема някакъв чай за пречистване на организма. Попаднах в интернет на, , WOW Tea'' - давам го само като пример. Има и доста други подобни чайове. Зеленият чай го изключвам, защото съм го пила и не ми действаше никак добре. Постоянно имах болки в стомаха, а и след като го спрях, имах проблем с ходенето до тоалетна. Но пак казвам - не искам да отслабвам повече, а просто да си задържа сегашните килограми. Продължавам със същия си начин на живот, но мисля, че един такъв чай не би ми навредил. Ако някой може да ми препоръча какъв да си взема, ще съм му много благодарна. Благодаря предварително! ☺️

Коментари

1.   Чай от каркаде.
Иначе нямаш ли достатъчно сън и почивка, вероятността да напълнееш или да си докараш други проблеми е гарантирана (какви точно проблеми зависи от "гена" ти).

2.   17 билки за отслабване! Онлайн се поръчва.

Вари се 1, 5 с. л в 600мл кипяща вода 6-10мин. Прецежда се и се долива до 500мл. Пие се около 200мл, 30 мин. преди хранене(3 пъти дневно)
Не си правя реклама, но с негова помощ, хр. режим и фитнес за 45 дни свалих 18кг.

М39