Споделена история от Спорт и красота

Какво мислите за мъже с изрусена коса?
На 25 съм и мисля да си изруся косата. Поне двама различни фризьора досега са ми казвали, че много ще ми отива, заради цвят на кожата, на очите, ала бала. Цвета ще бъде платинено русо. Става въпрос за боядисване само отгоре. Отстрани ще си стои много къса и в естесвения цвят. Тоест няма да бъде изцяло русо, като някой албинос. Потърсих в нета и като гледам много актьори също са се подлагали на такава промяна и то сполучливо.

Коментари

1.   Зависи от човека. Брад Пит, Еминем - отива им. Одобрявам.

Джен

2.   Ужас, като селски бек, остава и обеца на ухото да си сложиш, като футболистче. И, за да получиш напълно завършена концепция - татуировка с русалка, можеш да я направиш на бицепса, за да "забременява", когато показваш мускула. Готино ще е - "глейте как забременява русалката" и тъй невинно впечатляваш с мускула, докато вятърът развява русата ливада.

3.   Да, татуирай си и един Исус и си пусни рижа брада. Ето на Меси как му отива

https://media.trud.bg/2016/07/image__5667898--5667897-360x236.jpg

или нещо Крум Савов също е добре, още по-педерастко и селско

http://hotnews.bg/uploads/news/2014_50/p1/00091539.jpg

а Кончита Вурст с руса брада и коса и топ отвсЕкъде, готино та дрънка

https://cdn2.trafficnews.bg/2018/06/07/konchita-vurst-shokira-nova-viziia-986.jpg

4.   Все едно п*****а Емил Курояда, е така ще си и ти.

5.   Както каза номер 1, зависи от човека, на някои много им отива. Ти можеш да си прецениш най-добре, защото и си знаеш лицето, малко трудно някой тук без да те е виждал да може да изкаже адекватно мнение. Можеш да питаш и някой от приятелите си какво мислят, защото имат визуална представа и поглед отстрани, но щом двама фризьора вече са ти го казали, значи може би наистина ти отива.
Иначе многознайковците горе да си стоят на село и да не се вживяват толкова. :)

6.   Може и да ти отива, но недей. Освен ако не си холивудски актьор или друг тип известен персонаж, който е хубаво да има по интересна визия, не го прави. На обикновените мъже им седи леко педераско и не им ходи за everyday визия. Да не говорим, че ще си изгориш косата. И моя фризьор все ми казваше "ууу русото си е твоя цвят направо" като ме на правеше, но да не ти казвам как ми изстъня косата, при все че само корени правихме всеки месец (защото корените ти избиват всеки месец и стои грозно ако не си ги направиш пак и пак).. Ако искаш разнообразие измисли друго. Ж.

7.   Ако трябва да съм честна, не ми допада особено, но това си е лично мое мнение. На някои хора им стои добре, обаче както при мъже, така и при жени, изрусяването е много тънка работа и ако фризьорът не се справи, резултатът е плачевен. Отделно, косата ти ще трябва да се поддържа. Не е като да я боядисаш веднъж и всичко да приключи дотам.
Добрата новина е, че винаги можеш да опиташ и ако не ти хареса, да се подстрижеш или нещо такова. Косата расте, можеш да си правиш всякакви експерименти и никой няма да е наистина фатален.

8.   Аз си купих гел за коса, оцветен.
Като искам да се правя рус - правя се с гела... после вечерта така или иначе ще се къпя - всичко пада... и може ако не ти хареса - да не повториш упражнението :)

9.   Много педалско ще бъде.Аз като жена на твоята възраст ти казвам,че ако те видя и ме заговориш,ще те помисля за гей и няма да ти обърна внимание.

10.   Eй, т'ва българите к'ви сте Ганьовци.
И 700 години да минат - пак няма да зацепите що е стил, мода и като цяло естетика.
Късо кат' на момченце, нали? Латентни педеруги такива... то затова никъде по света "български мъж" не е нарицателно за абсолютно нищо.

Братан.

11.   Eй, т'ва българите к'ви сте Ганьовци.
И 700 години да минат - пак няма да зацепите що е стил, мода и като цяло естетика.
Късо кат' на момченце, нали? Латентни педеруги такива... то затова никъде по света "български мъж" не е нарицателно за абсолютно нищо.

Брат, ако ти се иска - праскай. Дреме ти к*ра кой - какво си мисли.
Една щяла да те мисли за педал, другия пък му е спарено на ташаците от космарляците дето си завъжда, щото е расов българин... голям прас... това са хора, които носят кожени обувки с плувни шорти лятото.

Важното е ти да се чувстваш окей в кожата си.

Братан.

12.   Все едно. Като човек който мисли за собственият си живот, и да те видя на улицата, изобщо няма да ти обърна внимание. Както казват- все тая браД.
Преди години като бях келеш, някъде около 2000-та година, беше модерно момчетата да се правим на руси кичури. Нашите така й не ми разрешиха.
Пак като келеши пък на един приятел му направиха прическа като на старият Роналдо, онзи зъбатия, който сега е дебел и пенсиониран. Та той имаше много смешна прическа- гола глава с едно бритонче отпред.
Също през онези години карахме лелките фризьорки да ни пишат имената с машинка на задната част на главата.
Като се сетя какви простотии сме правили ние, набор 90-ти, не знам защо хейтвате автора. Да си ходи както иска.

13.   Братане, а ти не си ли българин?

14.   Братан е прав! Ето за това не ги харесвам балканджиите и не се чувствам на мястото си тук, нищо че и аз съм родена в Бг...от което много страдам. На запад някой момчета ходят с розови и лилави коси вече, че и на изток също в Азиатските държави е на мода, далеч не всички са "педеруги" и обикновено на околните не им хрумва да ги наричат нито гейове, нито "джендъри" само заради прическата. Джъстин Бийбър, който със сигурност не е никакъв гей понеже е изпраскал сума ти певици, в момента е с розова коса. ( Не го харесвам, даже го мразя, не знам защо, нещо ми е неприятен като излъчване и поведение, но ми се наложи да го дам за пример заради многото "мъжкари" тук, дето още си мислят че цветът на косата и прическата определят сексуалната ти ориентация.)
Омръзна ми българите да сме толкова изостанали и консервативни, но в лошият смисъл на тази дума (тъй като понякога е добре да си консервативен) но това нашето на нищо не прилича вече...Да си умреш от срам направо!

15.   до 14

точно пък Бийбър си е гей отвсякъде. И не е заради косата или дори сексуалната ориентация, а поведението му е на путка, даже не на гей. Дори и путка не е, защото путката предполага узрял женски полов орган, по-скоро разглезена бебешка вагина и няма нищо мъжко и зряло в него. По поведението и делата съди, не по ориентацията. Те и гейовете са по мъже от него. И Фреди Меркюри е бил такъв, ама е поне 10 пъти по мъж от Бийбър. Ако щеш и Джордж Майкъл, Елтън Джон и Рики Мартин - все гейове.

Между другото до ден днешен се чудя защо когато има разминаване между Изтока и Запада, по дефолт се приема, че западното е правилното. Аз също харесвам Запада в много отношения, но извинявай, ама в това отношение съм твърдо против Запада. Не е нормално всеки да се е нашарил като коледна елха с татуси, изрусен, гримиран, не знам си какъв. Първо е кичозно и второ това за мен е търсене на внимание, повърхностност. На един стойностен и сериозен човек последното, което ще му хрумне, е като си свърши всичката работа да седне и да се татуира, да си надупчи шундата или да си ошари тиквата. Да не отварям темата и за корекциите. Те хората вече приличат на пластмасови повече отколкото на нормални хора от плът. Каква е тая мания за изкуствено, не знам.

И после като си изразиш мнението и се намира някой като теб, попиващ като гъба всичко западно и смяташ, че западното по дефолт е правилно да се възмущава какви ганьовци сме. Ами Ганьо може да е прост и нетолерантен, ама поне е себе си, истински, автентичесн, естествен, искрен със себе си и непруниден - нещо, което западния човек отдавна не е. Няма го това излъчване на лицемерие и неприемане на себе си и постоянно търсене на някаква глупост, която да запълни дефицитите.

16.   “ Ами Ганьо може да е прост и нетолерантен, ама поне е себе си, истински, автентичесн, естествен, искрен със себе си и непруниден ”

Може би за другите хора, истината е в това да имат татуировки и да си сменят цвета на косата.

17.   Братле, напоследък наблюдавам мъжете и момчетата, с които жените излизат. Е честно да ти кажа направо ми се драйфа. Абе как може да има толкова много малки гейчета ( не говоря за прическата ) От съвсем малки с едни женски маниери, с едни чупки в походката...
И всичките тея малки и големи гейчета са изрусени. Не казвам, че да си рус е равно на гей, но всички мъже с женски маниери са били изрусени.
Защо не се опитваме да бъдем още по-мъжествени, а точно обратното?
Защо се оптиваме да се изнежваме все повече и повече и това се налага, като нормално?
Значи, ако не съм си махнал космите от ръцете и краката и съм с брада не ставам така ли. Ако не си изруся косата нямам шанс, така ли?
Ай стига бе.. ква е тая мода. Мъжете откъде се научиха така да се изпедерастяват ( не ми се обиждай, обаче не го разбирам)
А Братан, освен че на всяка тема е постоянното присъствие си представям и как изглежда. И Братане, понеже ние българските мъже не сме били харесвани, да ти кажа, че на секундата, в която стъпих в Милано жените се счупиха да ми се усмихват и да се обръщат след мене, сигурно щото не съм толко женствен, като новата визия сред европейците, която се налага и в Италия.

18.   Какво мислите за мъже с изрусена коса?
-- Че са луди!!!

19.   Зависи от човека. Ако си със светла кожа сигурно ще ти стои добре. Ако си по-мургав най-вероятно няма да ти отива. Като за начало по-добре да не е нещо екстремно русо. Заслужава си да пробваш. После ако не се харесваш, или си траеш или бръснеш нула номер. А може и с кестенява боя да оправиш работата.

20.   Педали.
Лично мое мнение

21.   Тук пишат предимно мъже. Аз съм жена и ми харесват, стига да стои добре.

22.   Значи който си мисли, , че е педалско мъж да се боядисва изобщо не му вярвам. Майка ми ме е правела рус от 6 до 8- 9 клас. Вярно, че имаше хора които се подиграваха но не ми пукаше. Ако трябва пак ще се изруся

23.   Яко е. Виж Еминем на младини!

24.   Ако се направи от добър фризьор и да стои като естествена с изсветлели кичури като от слънцето, е много ефектно, особено ако косата е по-дълга. Много е важно добре да избереш фризьора. Много изрусени жени изглеждат евтино, заради зле изрусена коса. Аз съм за, мъжете да експериментират с косата си, а като започнат да побеляват, да си я тонират.
Първо виж снимки на вече правени коси конкретно от фризьора, а не общи за целия фризьорски салон. Много е важно кой как работи
Но ако се направиш като Евгени Минчев с гребен по средата, ще привличаш много погледи, а и вече е демоде.

26.   Най-важното е да отстояваш себе си, своят вкус и своята идентичност. Слава Богу, живеем във времена, в които няма спуснати директиви кой как да се облича, с каква прическа да ходи, и да какъв цвят да е косата му. Това, че живееш на територия, където мъжете не са възпитавани в стил и цвят, изобщо не трябва да спира търсенията ти на твоето най-добро АЗ. Щом имаш доверие на фризьора си - направи го. Да, ще те обсъждат разни чичковци по анцузи от квартала, и ще те подминават девойки, които си падат по мачовци с обръснати глави, но който е на твоята вълна - ще оцени и забележи.
Успех!

27.   Едно време се възпитаваха мъже, които да миришат на барут и бензин, сега се възпитават, , мъже, , , които да си изрусяват косите брадите да си скубат краката и жените да ги пердашат с дилдо. По-лошото е обаче, че на днешните, , жени, , такива, , мъжленца, , им харесват.

Чингис Хан