Споделена история от Спорт и красота

Всичко за пластичните операции
Здравейте,
Правили ли сте си пластични операции?
На коя част от тялото?
Колко струваше операцията?
Моля всеки, който желае да сподели да драсне един коментар :)
Моля модераторите да публикуват историята ми!!!

Коментари

1.   Още не, защото съм 20 годишна и нямам чичко, който да ми ги плаща. Но някой ден с удоволствие бих си сложила импланти (ок 300 кубика) не повече

2.   Един познат има доста пари и си направи операция на носа. Съжали. Каза че вече не го чувства като преди и съветва всеки да не прави тази грешка... това е жестока травма за тялото.

5.   На 24 съм, нямам операции и смятам, че освен ако не е нещо което много ти тежи емоционално и което е обмисляно от наистина много време .. е по-добре без тях.
Знам, че не е коментара който търсиш .. но една операция няма да накара близките ти да те обичат повече. Имам чувството, че всичките платформи започват да ни налагат някакви правила за това как трябва да изглеждаме и да се чувстваме и как трябва да сме перфектни.. но 90% от жените не изглеждат като се събудят така както на обработените си снимки.
Най-нужно е човек да спортува (каквото и да е, стига да носи удовлетворение и да се прави с желание), да се грижи правилно за кожата си (измиване, подходящ крем спрямо нуждите и най-вече слънцезащитен крем всяка сутрин / вечер почистване на грим, измиване, серуми/ кремове ) и да се наспива. Правилно подбрани дрехи в правилен размер спрямо фигурата и подходящи за подробна на кожата цветове .
Това е напълно достатъчно да изглежда всеки добре поне по моите представи за красота. Смятам, че цялата тази тенденция за хирургични намеси е някакви натрапена на много хора прогресивно и от там се започва с изкуствени мигли, хиалуронови филтри и какви ли не глупости.. но хора, те не са ни необходими. Любов към себе си и самочувствие ни е необходимо.

6.   Имам операция на носа и хиалурон в устните. Носа беше 5 000 лв. и се оперирах в България. Имам и 10 ампули хиалурон по 400 лв. Друго за сега не съм си правила. Обмислям силиконови гърди скоро. :)

7.   Аз имам лека гинекомастия от тийнейджърските си години, която някой ден бих искал да премахна по хирургичен път.
Спортувам от доста години, отдавна вече не съм пълен, но гинекомастията си стои, макар и не толкова видима като едно време.
В тийн годините си, отнасях много подигравки и обиди по отношение на това. Отдавна вече съм голям мъж, никой не ми се подиграва, имам семейство, дори наборите ми вече са с шкембета, паласки и цицки, но можеби заради миналото, бих премахнал този "проблем".

8.   Нямам операции, харесвам се такава каквато съм. Смятам, че е важно човек да има и индивидуалност. Тази перфектност с която ни заливат в инстаграм скоро ще стане скучна на всички.

9.   1, няма и да намериш чичко да ти плати. Достатъчно жени има с естествено големи гърди. Те са най-хубави.

10.   Аз си направих пластична операция на ушите, защото бяха щръкнали и този дефект винаги ми е бил комплекс. Операцията струваше около 1400 лв. Направих си я веднага, след като събрах достатъчно пари. Доволна съм от резултата и не съжалявам, но след 5 години още си чувствам ушите като изтръпнали. Най-важното е, че така аз самата имам повече самочувствие, а не съм го направила специално заряди някого.

11.   Номер 5, поздравления за коментара. Наистина това, което ни трябва е повече любов към себе си и самочувствие. Ще допълня също за самоприемането и от там по-малкото критика към околните. Прекалено много станаха критикуващите хора, а от там и самочувствието ни като общество се срива. За сметка на това пък бизнесите с разкрасяване и променяне на това, което човекът е процъфтяват.
Всъщност човекът е най-красив, когато е естествен. Не винаги нещата, които сме решили, че са изключително неприемливи у нас се струват и на другите такива. Най-показателен е примера при Преслава. От суета си съсипа лицето и носа, който в естествения си вариант и беше чара, който я отличаваше от другите. Да, сега изглежда като другите, да, красива е, но го няма чара, който я правеше истински красива и себе си.
М 21

12.   Пластичните операции са една...измама. Вчера разглеждах снимки преди/след ринопластика. Някои промени са направо фрапантни! Представи си, че си хванеш за гадже мъж, и главния ти критерий за избора е бил външността. После виждаш негова снимка от преди операцията. И вече не ти се струва толкова готин. Няма ли да се почувстваш излъгана? Да не говорим, че напоследък всички изглеждат еднакво с тези джуки и носове и са изгубили абсолютно своята индивидуалност. Не ми харесват такива скалъпени хора. Спортувай, храни се правилно, погрижи се за вътрешната си красота и развитие като човек. Няма нужда да сме перфектни.

13.   До #1 - Не е нужно да чакаш чичко - паричко, ти умствен капацитет, крака и ръце нямаш ли? !

Аз имам ринопластика и уголемяване на бюст, събирах си парите от както почнах да работя, защото съм имала необходимост. ( на 20 съм)

До #2 - Като е имал пари да беше платил малко повече, сега нямаше да е с провален нос!
Моят нос си го чувствам, че даже дишането ми е по - добре от преди. Съветвам хората да не се стискат, защото освен естетически и здравословно трябва да е наред.

До # 5 - В коментарът ти има доза истина!
За съжаление всеки иска да е копи пейст, макар някои жени да нямат нужда от всички тези интервенции.
Макар, че аз имам 2 интервенции осъждам останалите, които се правят като секс кукли и маймуни.
Нормално е като ти е комплекс и болна тема да направиш нещо, но да се правиш хептем грозна е брутална шега.

14.   Ха- ха, спането с "кубиците" си е направо изтезание.
Голяма глупост, никога и не ми се е вярвало че толкова изветрял народ има.
Също като с татуировките.

По едно време като започнаха и под очите да оправят разни торбички, мале, мале, гледат те като котки, ама грозни котки. Смешни са.

16.   Аз по-скоро искам да си направя операция за заличаване на белег .Според мен такава интервенция е необходима и не е някаква прищявка.
Не искам да си слагам силикон никъде и носа ми е добре.

17.   Сложих си 2 по 400 и съм много доволна. Боквално ми се промени живота. Забелязват ме н а всякъде, бедни навлеци изобщо не ме занимават, сами си преценят че нямат шанс. Премиум мъже само се запознават с мен и пращат покани във Фейсбука и лайкват във Инстаграм. Смених си работата, работя за тройно повече пари. Препоръчвам на всички жени със лисичи муцуни. Действа като допинг на настроението и самочуствието

18.   17, ако можеше и 2 по 400 кубика мозък да си сложиш, щеше бОквално да цъфнеш и да вържеш! А можеше и бОко с гръзкия остров, барселонската вила и 4-5 милиарда от КТБ-то да те забележи...

19.   9, чичко не ми трябва, аз сама ще си ги платя хахахах

20.   То зависи до колко човек ги показва тия гърди... Имам естествено големи, 90 D чашка, но от тийнейджърка никога не ходя с големи деколтета, защото другите момичета бяха с малки гърди и ме беше срам. Ако наистина 17 е права и едни гърди (не е ли странно) толкова променят живота, да взема да се поразголя вече малко :D

21.   Аз съм мъж и единствената причина, поради която бих подкрепил пластична операция е по здравословни причини или за премахване на прекалено видими/обезобразяващи белези поради изгаряне на кожата, автомобилна катастрофа и т.н. Поради това смятам, че пластичната хирургия все пак е необходима, но не и във вида, в който съществува в момента - предимно за избиване на комплекси, следване на някаква псевдо мода и позьорщина.
Аз самият имам крива преграда на носната кухина, която предизвиква затруднения в дишането ми, нарушено филтиране на фини прахови частици и полипи в носната кухина, които пък предизвикват алергична реакция, водеща до постоянно раздразнение в носната кухина и често кихане и подмсърчане.
Поради причините, които и номер 2 е споменал не мога да се реша на операция - опасявам се от евентуалните усложнения, които могат да настъпят.

22.   "Забелязват ме н а всякъде, бедни навлеци изобщо не ме занимават, сами си преценят че нямат шанс. "

Само "батки" с 9 годишни мерцедеси, де се правят на вървежни, ама тряперят като листа, когато чуят сирена на полицейска кола...

23.   Аз пък съм жена на 23, не съм перфектна, но и дори да ми се платят тези пари за които говорите няма да си направя пластични операции. Ще живея такава каквато съм си и не ме интересува мнението на хората. И всяка жена може да си намери мъж спокойно, не е нужно да сте принцеси.

24.   за №21

Полипите в носа са признак и за полипи в дебелото черво, не на 100%, но направете медицинско изследване.

25.   20, разбира се че едни гърди променят живота. В твоя случай са направо златна мина, която чака своя чичко паричко да я прекопае. Мммм, аз какви спомени имам с момичета с подобни размери

27.   Жените с подобрения, стават за само за чукане - като колите с много тунинг, които не са добри за ежедневно ползване. Ако тръгна да се женя и разбера, че не е естествена, никога не бих взел жена с подобрения - това говори за лош ген, единствената красота е тази, която се предава по наследство. Особено ако не ми е казала. По-добре нормална външност, отколкото много добра, която е плод на скалпел а не на природата.

28.   Много точен коментар на номер 27. Ще допълня само, че имам лека гърбица на носа, но това никога не ме е правило грозна. Напротив, постоянно чувам колко съм била красива. А жени грозновати с перфектни носове и филъри в устата са стари моми и никой не ги поглежда. Просто си е до излъчване. Онзи ден в майчинския форум, да не правя реклама, една си беше качила снимка на устата правена, еми сори ама си беше егати грозотията... квото и да прави по себе си няма шанс.