Споделена история от Спорт и красота

Момичета носите ли поли и как ви идва от вътре?
Въпросът ми към вас е колко често носите пола или рокля? Аз лично не се чувствам комфортно и никак не съм свикнала, все едно съм без долни дрехи. Не мога да си го обясня като малка носех поли и рокли до 10-12 годишна възраст и след това като ме тресна пубертета и краката ми станаха като на маймуна съвсем спрях.
Чувствам се прекалено съблечена в рокля, което не е нормално. Сигурно до някаква степен го отдавам и на краката си, понеже винаги съм имала проблем с врастналите косъмчета след епилация. Все разранени и т. н. Не мога да го почувствам женствена в рокля, нито пък да се чувствам комфортно. Все едно съм по гащи на вънка по улицата и всички гледат в моята пола и крака. Даже в по студените сезони също не нося рокля или пола с клин или чорапогащник тогава краката по не биха си личали ако имам проблем с тях. Последните години се преборих да не се срамувам и от краката толкова въпреки че не са супер добре изглеждащи с тези разранявания и нося къси панталонки, но пола не се решавам, това е все едно да се окрачила срещу публика като седна някъде на обществено място... Нз какво ми има. Или просто като съм в пола все едно повече в задника ми гледат.

Коментари

2.   Избери си стил пола/рокля която ще ти допада, пробвай възможно най-много видове. Аз по принцип се обличам по-спортно, но роклите са задължителни в гардероба ми през лятото. Разкроени, удобни, съчетавам ги с маратонки, слагам рокля върху тениска. А относно чувството, че си без долни дрехи, аз отдолу нося къси гащи тип spanx, за да ми е по-комфортно.

3.   Ами, носи каквото ти е удобно и каквото ти се носи. В дрехите си човек трябва да се чувства комфортно, а и има толкова начини да изглеждаш секси и без да си с пола или рокля. Въпрос на себеусещане и вкус.

4.   Всичко е въпрос на свикване. Ако усещаш че искаш да ходиш с пола/рокля просто го правиш.
Ще ти кажа моя опит. Предизвиках себе си- две седмици навън само с пола. Оттогава минаха две години и дънки или панталон не съм обличала. Само клинове при физическа дейност или вкъщи.

6.   До номер 3-Е много ясно,че има и други начини кой е казал,че няма?