Споделена история от Спорт и красота

Не мога повече така, сринах се психически
Здравейте, момиче съм. От месеци не спират да ми се появяват стрии, имам почти навсякъде вече, мажа се всеки ден с лосиони и какво ли още не, за да ми се овлажнява кожата но нищо не помага, 55 килограма съм, не съм нито качвала нито сваляла, сринах се психически постоянно плача, сега също днес ми се появиха стрии и на ръцете, не знам какво да правя вече, срам ме е да споделя с близките ли. Не знам какво ще се промени дори и да кажа, мислила съм да ги премахна с лазер, но не знам дали има смисъл може да се появят на други места или на същите, пари на вятъра. И много хейт да отнеса ми е все тая вече, достатъчно зле се чувствам, че да ми повлияе, дори за вас да не е от значение това за мен е. Благодаря за отделеното време, ако въобще някой е стигнал го тук!

Коментари

1.   Посети ендокринолог .Трябва да се провери инсулин и кортизол.

3.   Всички жени имат стрии. Някои от растеж. други от раждане... Приеми се каквото си и се обичай такава. Няма съвършен човек. Всеки си има по нещо...

4.   На никой нормален мъж няма да му пука дали имаш или нямаш стии.

Може да се появат защото растеш много бързо и рязко в пубертета.
Може да е поради липса на еластичност на кожата, лошо кръвообращение - прави гимнастика.

Кремовете и лазерите са глупости.

Но пак ще ти кажа - на никой не му пука дали имаш или нямаш стрии.
Проблема ти е вътрешен. Не бъди повърхностна.
Душата е по-важна от тялото.

5.   В саксия ли растете? Какви проблеми имат хората, то рем, то тръшкане, сриване от такива естиствени неща.

6.   Красива си такава, каквато си. Приеми, че имаш стрий, това хич не е лошо или грозно, огромен брой момичета ги имат.

7.   Здр Девойко !Можеби имаш някъкъв кожен обрив . Брат ми има кожни проблеми също излизат му пъпки , но той ходи на кожен .А е хубав и поддържан мъж . Аз тази година работих малко по-особена работа . И на мен ми се появиха временно , но отиваш при Джипито, или при кожен и всичко е наред . Успех !!!

8.   Може би си мутант.

9.   До номер 8 : А ти може би си идиот? Момичето и без това не се чувства добре, а ти се държиш така.

10.   Здравей, може да е нарушение в синзтеза на колаген. При мен поне беше това. При всички случаи трябва да се консултираш с лекар и да започнеш прием на съответните добавки.