Споделена история от Спорт и красота

МОМИЧЕ и Кросов мотор!
Здравейте! Момиче съм и много искам да се науча да карам мотор. Може да звучи смешно, но това ми е една от мечтите. Седми клас съм и искам да се запиша за убочение за каране на кросов мотор. Наясно съм, че може би ще бъда единственото момиче там и най-вероятно ще ме мислят за мъжкарана. Но все пак искам, защото съм научена да не се влиая от чуждото мнение. Според вас нормално ли е момиче да кара кросов мотор и дори когато се науча, да се явявам дори на състезания?

Коментари

1.   "не се влиая от чуждото мнение. Според вас нормално ли е момиче да кара кросов мотор"

2.   Авторке здравей, ще ти кажа само че щом го желаеш, не виждам причина да не опиташ да си збъднеш желанието, аз лично не виждам нищо лошо, даже напротив момчетата много ще ти изкефят. Аз също се занимавам с офроуд, и трябва да ти кажа че кефа е неописуем, да се набуташ в калта дали с джип или с кросак успех.

4.   Детски истории. До 2 седмици и си забравила за тази си мечта. Но все пак да те ориентирам. Приятеля ми е моторист и си изкара книжка в 10 клас за 125 кубика, а за повече трябва да имаш 18г. И няма как да се научиш сама, трябва да ходиш на курсове зB1 категория, а книжката не е и малко пари междодругото. Имаш още 3 г. къде си тръгнала да се учиш толкова рано, като ти още едва с краката си ходиш. Карай сега трутиненка и колело и по - спокойно.

8.   Познавам момичета, които могат да шофират в пъти по-добре от мен. Срам не срам, това е положението. Така че ако те влече, гони си мечтите!

10.   Игнорирай номер 4.

Има мотокрос за деца и юноши. Потърси най-близката школа
в региона си и се запиши. Ще ти трябва разрешение от родителите и някаква месечна такса. Това е.

11.   На тези , които пишат за книжка, ще кажа че девойката може да си кара и да се състезава без книжка. Не по улиците разбира се, но за състезатели има други документи. Дерзай. И аз съм жена, и аз карам. Пробвай, за да разбереш дали в твоето.