Споделена история от Спорт и красота

Българското първенство
И така. Ще започнем така. В българското първенство в момента се състезават два отбора, твърдящи, че са ЦСКА. Първия- ЦСКА-СОФИЯ да започнем с него. Това е отбора на Гриша Ганчев с екип изцяло дошъл от Ловеч на Литекс. Втория ЦСКА- ЦСКА 1948 това е отбор създаден без сливане с никой и с изцяло български състав, който при една евентуална победа на Левски следващия кръг, би трябвало да стане любимец да всички истински армейци. Въпроса ми е следния. Понеже Литекс върви много добре във Втора Лига, и ако отбора на ЦСКА 1948 завърши пред отбора на ЦСКА-София в класирането и Литекс се класира на едно от първите две места или третото, възможно ли е според Вас ЦСКА 1948 и ЦСКА-София да станат един отбор, и така от следващия сезон отново да гледаме големите отбори в България заедно а именно, ЛУДОГОРЕЦ, ЦСКА, ЛЕВСКИ, ЛИТЕКС, ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

Коментари

1.   Не може, защото и Литекс не е истинския Литекс. А да не говорим, че ЦСКА изобщо го няма, ако щат да направят още 20 ЦСКА-та изкуствено.

2.   Пич, аз като болен цесекар, след лятото на 2016 се отказах от тази помия наречена български футбол!
За мен ЦСКА беше като религия, а едно малко и незначително джудже от микре се подигра жестоко с една марка, която е добре позната на футболния свят.
Дълбоко съм отвратен, че една част около 60% от феновете (те дори не са фенове за мен, а прости глорихънтъри) припознаха това ГМО за ЦСКА.
Вързаха се на поредните сладки, но празни приказки на един мафиот за нов стадион, купи, титли, бой на лефски, славни моменти в ЕКТ.
А вече за почти 5 години нищо от това не се случва!
Дори няма брандиран рейс, за този смешен клуб.
Обаче слепците са твърде много. Разбирам ги аналс, г.а. и беззъбия дърпат, те са на заплата, ама останалите?
Горд съм с ЦСКА преди 2016г. и съм отвратен от случващото се след 2016г.