Споделена история от Спорт и красота

Нещо с мен ли не е наред?
Здравейте. Аз съм момиче на 18 години. Но започвам да изпитвам някакво отвращение от жените. Всички ходят с деколтета, за да им се виждат гърдите, къси панталонки с които им се виждат задниците, показват си зърната... Аз съм красива, им хубаво тяло, но го крия. Винаги ходя с широка дълга тениска и широки дънки. Срам ме е да си показвам тялото, не се чувствам добре, но в същото време не се чувствам секси и женствена в сравнение с другите жени, защото те са разголени, а аз приличам на момче. Също се чувствам много неприятно когато се говори каквото и да е свързано със секс или части на тялото на публично място. Правя секс, но се чувствам нещастно когато се говори на тази тема. Всичко ми изглежда много вулгарно и това ме депресира. Какво ми става? Не знам какво не ми е наред.

Коментари

1.   И аз мисля, че е вулгарено почти винаги да се говори за секс, но той е буквално навсякъде в филмите, в музиката и тн. Не си права, че абсолютно всички момичета се обличат така може би тези около теб да, но не и всички. Аз когато бях по-малка се притеснявах да нося къси дънки, сега ми е смешно защото с тях е супер удобно през лятото, аз нося стилни такива, но има един вид който е супер вулгарен разголен и къс може да се види дупето на момичето такива дънки на мен лично не ми харесват. Обичам да нося и рокли, но го правя рядко защото ме дразни, че винаги момчетат почват да ме закачат, а това не са някакви парти рокли а такива малко над коляното и без много показност

2.   Не е наред семейството, в което си расла. Чети повече по въпроса, иди на психолог, ако искаш. Ти си момиче, бъди женствена, но без крайностите, които описваш.

4.   Аз съм момче на 24.
Изглеждам готин и съм красавец.
Казвам го не за друго, а защото искам да ти кажа, че лично мен ми харесват момичета като теб, а не разголените. Те ми приличат на кукли, докато типа момичета като теб са... хора!

5.   Нищо ти няма, просто имаш доста по-обран манталитет от масовия напоследък. И аз съм на мнение че секса е нещо лично и не трябва да се обсъжда насам натам кой какво прави в леглото. Това че не ходиш разголена е индикация че просто не си от тези които искат да получават внимание на всяка цена, но после се обясняват 'ама аз не съм такава'. Единственото което може да ти пречи малко е обличането по мъжки. Има хубави дамски дрехи които не са разглолени, но предполагам с времето ще намериш своя стил.

6.   Напълно съм съгласен с теб и на мен лично ми е отвратително като видя някоя 12 годишна пикла или пък 25 годишна жена, с дънки вдигнати над пъпа или къси панталони показващи половината задник.

Намери начин хем да не ходиш разголена, хем да изглеждаш женствена. Не разбирам от мода, но със сигурност има решение...

Ако имам дъщеря и я видя да ходи като днешните лигли, доста бой ще яде.

Като изляза на центъра на града, все едно се разхождам в някакъв стритийзбар. Ужасно е, а съм мъж.

С теб просто имаме различна ценностна система.

М32В