Споделена история от Спорт и красота

Какъв е смисълът да си оскубеш изцяло веждите и после да си ги нарисуваш с молив
Какъв е смисълът? Само на мен ли ми изглежда, меко казано, отвратително и още повече глупаво?

Коментари

1.   Това е начин на ги направиш във форма, която смташ, че ти отива повече. Може аз съм виждала ускубани и написувани с лак за нокти.

2.   Абсолютно отвращаващо ми е това и на мен. Преди 3-4 години навлезе това по-масово и за съжаление все още има жени, които го правят.

3.   Има хора с редки и/или много светли . На някои даже са им и къси, познавам такава. Отдалече изглеждат ужасно. Затова просто ги оформят отстрани, за да може все пак да ги поддържат в някакъв вид и с молив за вежди ги дооформят. Просто е.

4.   Същият като да запалиш къщата си и когато изгори, да разчистиш терена, за да си построиш нова, но от конструктор "Лего". Съжалявам, че не виждам големият смисъл в тази мода! Същото важи за селфитата, които убиха мнозина мераклии за такова.

5.   Напоследък модата с веждите е отвратителна и жените се правят на карикатури . Дори и да са слаби ,къси , светли веждите, могат да се коригират да изглеждат естествени . Освен това ,при по-проблематички вежди ,си трябва съвет от специалист , а не да се правят разни недоклатени корекции ,които подчертават дефекта. Аз ,ако се издокарам с такива ужасии ,ще ме е срам да излезна на улицата .

6.   Аз не ги скубя, не са много големи, пробвах, но ме боли и не искам.

8.   Ами няма смисъл. Но има хора като мен, койти са хронично болни и веждите оредяват и стоят грозно и ми се налягя с моливче всеки ден дя запълвам липсите. Имам вежди ня 75 процента някъде..

9.   Трябва ли да има смисъл? Ако търсиш смисъл във всичко, ще се окаже, че 90 процента от нещата, които хората правят, са ненужни.

10.   Плана за депопулация на населението на света работи във всички сфери на обществото (социално инженерство) . Колкото и да е смешно опира и до веждите.

Веднага обяснявам. Жените в България копират модата наложена от запада. А западната мода се налага от личности като Ким Кардашян или Дженифър Лопес , които са модел за поведения на дебелогъзите и на нищо приличащи примати, абонирани в Макдоналдс до живот, предимно от черен произход.
Т.е. българката зорлан се прави на грозна , защото е модерно. И тази тенденция бележи началото си от "прехода ".
В резултат жените заприличаха на нищо (вежди , цици , изкуствено дебели задници ) . Нормалните мъже не ги харесват, защото вида им не принадлежи на никакви естетически норми за красота . Получава се, че мъжете предпочитат да са сами, отколкото с плашило . Жените остават самотни и още по дебели и грозни, то това си е черна дупка. Вече обаче не им пука изобщо , като имаме налице и феминизма , които им шепне че са си самодостатъчни и няма нищо лошо да мастурбираш вечер сама, със сълзи на очи , че никой не те харесва.

Показателен е демографския срив в страната ни , като доказателство за думите ми..

11.   Модератор, не одобри темата ми за проблемните ми вежди и реши да пуснеш тема за такива като мен? Сериозно ли...

Модератор: темата е одобрена.

12.   до 11

http://spodeli.net/15/story-153437.html

Като пишеш теми, поне си ги следи после.