Споделена история от Спорт и красота

Гневна бръчка
Здравейте, почнах да забелязвам бръчки между веждите ми. Аз съм още на 17 хората на 30 години се тревожат за такива неща, не е много дълбока но се вижда дори и на снимки. Една съученичка се маже с фон дю тен за 3 лева и пуши всяко междучасие пък май ги няма тези бръчки. Майка ми казва че си въобразявам но мисля че го казва да ме успокои. Вие виждали ли сте такива неща по лицето си нормално ли е? Не мога да преценя защото ще е странно да се взирам в лицата на хората като психопат, имали начин да се махне напълно ако трябва и с хирургична намеса? Може да е глупаво но това ме съсипва психически, не знам дали след време ще имам възможност да ги махам с ботокс на всеки 6 месеца, затова ако има някакъв напълно ефективен начин сега бих искала да го пробвам.

Коментари

1.   Аз нямам никакви бръчки, на 50 съм мъж, не съм дебел, спортувам ама нередовно. Цял живот гледам отгоре на живота и нищо не си слагам на сърце, казват че е ген.

2.   Ботокса няма възрастова граница, може да го слагаш и като си на 20 и като си на 50. Не вреди по никъв начин, а напротив, действа превантивно във времето и предотвратява дълбочината на бръчките. Процедурата е много бърза и безболезнена, буквално за 2 минути, върши чудеса. Максималния му ефект е видим от 7 до 14 дни след поставянето. Ако наистина толкова си личи, просто се инжектирай. Струва между 150 и 200лв, не е милиони и наистина разкрасява. По принцип бръчката между веждите има предпоставка във времето да става доста дълбока и следователно трудна за коригиране, но ако хванеш нещата от по рано няма да се стигне до там. Запиши си час в някой естетичен център и дерматологът като те види ще ти каже най добре дали имаш нужда или не.