Споделена история от Спорт и красота

Прическа за жена на 30 - 40 г?
Коя е най-атрактивната дамска прическа за жени от 30 до 40 години? Коя коса е по-хубава според вас - права с преса или на леки небрежни къдрици с маша? Или косата на кок или плитка, която не се третира с маши и преси? Каква дължина на косата? Някъде споменават не по-дълга от ребрата? Защото дължината след 40 състарява.

Коментари

4.   на опашка разбирасе , тъщата е на 40г и като се върже на опашка направо се надървям и задължително някой черен клин и загащена тениска и без сутиен като я видя направо кеф

5.   Номер 1, коментарът ти е дъното, всъщност едно от многото дъна в сайта. Показателен е за това колко ниско е нивото на масата коментиращи тук вече, за съжаление все по-зле става. Ако преди съм смеел да постна лична история, очаквайки добронамерени съвети, в момента доста бих се замислил дали да го направя. Не случайно и темите са станали толкова повърхностни, няма как човек да очаква смислен съвет тук. Има все пак изключения, които поздравявам!

По темата - авторе, най-хубавата прическа е тази, която на теб ти харесва, която на теб отива и която теб ще кара да се чувстваш добре. Добър коафьор също би бил много полезен. Никое анонимно мнение тук не би било особено обективно, понеже никой не те е виждал и няма как да прецени коя точно прическа на теб ще ти отива най-много. Ако пък за теб все пак е по-важно личното предпочитание на хората, анкетата, която ще успееш да сглобиш от коментарите със сигурност ще ти е полезна.
Успех!

6.   Н 1 жена не си виждал сигурно от години, а може и въобще на живо да не си помирисвал.
Авторката, супер кух въпрос, това зависи от формата на лицето и излъчването.

8.   Освен възрастта трябва да вземеш под внимание фигурата на жената, формата на лицето и, стила и на живот, тена (говорим за избора на цвят)...
На една спортна мацка ще и отива една прическа, на мацка, която се облича делово ще и отива друга. На слабичката ще и отива едно, на тази с извивки друго...
Така, че няма универсална прическа. Всяка трябва да открие своята, без значение от възрастта. Това, което е супер за мен и ми сваля години, може да изглежда зле за някоя друга.
Каквато и прическа да избереш, има само едно правило. Поддържай косата си чиста! А оттам нататък... Къса, дълга, права, къдрава, вързана, руса, кестенява... Има хиляди варианти.