Споделена история от Спорт и красота

Фотоепилатор
Здравейте, момиче на 15 съм. От известно време се чудя дали да си купя фотоепилатор на Филипс, доста удобно ми изглежда да си правя процедури вкъщи. Въпросите ми са, дали някой от Вас е използвал въпросния фотоепилатор? Доволни ли сте? И дали има някаква опасност за здравето?
Предварително, Благодаря!

Коментари

1.   Прочети в интернет, има достатъчно информация

2.   Аз си закупих такъв преди около 4 години. Много съм доволна,но резултатите изискваха 2 години усилено светкане...особено на триъгълника -всяка седмица.

3.   И аз имам от лятото. Святкам се на 2 седмици. Мислила съм като 4 да се святкам и всяка седмица на някои зони, но навсякъде пишеше, че нямало никакъв смисъл така. Би ми било интересно да чуя при 4 как е? Иначе определено съм доволна и има ефект. Но ако спреш да се святкаш за месец и тръгват пак. Поне за сега.

4.   Коментар номер 2 - тотална простотия. Фотоепилаторът НЕ се прилага на триъгълник!!!
Ползвам Филипс Лумеа от 3 години. Много съм доволна, вземи си, няма да съжаляваш. Само трябва да знаеш, че домашните фотоепилатори стават само за светла кожа с тъмни косми!