Споделена история от Спорт и красота

Комплексирана
Здравейте! Аз съм жена на 24 години! висока съм 1. 52-3 см и съм 59, 5-60 кг. Искам да попитам, особено мъжката аудитория как гледате на тези килограми спрямо височината. Смятате ли ги за нормални или са твърде много, харесват ли се? Опитвам да отслабна, но не ми се получава и си стоя на тези килограми. Много ми влияят на самочувствието и съм комплексирана , затова искам да чуя и Вашето мнение! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Най-вероятно имаш хормонални проблеми.

2.   Може да си резистентна към инсулина и затова да не можеш да отслабнеш. Има тестове в аптеките, направи си. Едно токче, болни пръстчета отстрани, а не отдолу, отстрани нямаш толкова нерви и не боли.
Спирай захар, безалкохолни напитки, брашно. Нищо съдържащо глутен.
Сутрин кафе на лъжичка брашно от ленени секс с някакъв чай- мащерка, джинджифил, може и да ги следваш. Вечер преди лягане топла чаша вода с един изведен лимон вътре.
Ако потвърдиш резистентност към инсулина, потърси МОРИНГА на прах и пий сутрин на гладно по една чаена лъжичка в натурален сок или вода. Две седмици плътно пиеш, 2- 3 дни почиваш, много е силен натурален антибиотик съдържащ- хром, калций, желязо, магнезий, фосфор, цинк, рибофлавин, витамин Б6 Б 2, витамини Ц и Е, мед, протеини и фибри- "съкровище" от природата е, но трябва да се внимава с количеството.
Раздвижване тялото, мускули, сухожилия т. н. например йога, тай- чи, чи- кунг, леки и изключително комплектни упражнения които можеш да правиш от дома без нужда от никакви уреди.

4.   Килограмите ти са си много добре. По-скоро прави упражнения за стягане и ще си супер.

7.   Диета и спорт, друго решение няма. От йога не се отслабва, започвай да бягаш или да караш колело. Ако имаш възможност да ходиш на фитнес, помоли някой треньор да ти състави програма с кардио и силови тренировки.

8.   За мен като жена, нищо че искаш само мъжки мнения тези килограми са много, Аз съм 165см. и съм 55 кг и се опитвам да свалям, поне лятото още един два килограма. А мъжът ми не би ме харесал с 10 кг отгоре със сигурност. Като жена те съветвам да намериш начин да отслабнеш. Това, че и ръст нямаш достатъчно допълнително ти пречи. УСПЕХ!

9.   Мъж.

Нямам идея какво е 1. 53/ 60кг за момиче. Знам, че имах една мацка колежка в университета 70 КГ и висока, никога нямаше да й дам 70 кила. Ебаси якия задник готини цици, не изглежда голяма, но не е дребна.
По цифри не мога да ти кажа нищо, :D ще го кажа: само вие жените сте по цифрите 20 см не знам си какво... :)