Споделена история от Спорт и красота

Ъгълчетата на УСТНИТЕ сочат надолу
Здравейте, искам да попитам ако някой си е правил повдигане на ъгълчетата на устните хирургично..... Моля да сподели дали е останал доволен от резултата :) (до колкото съм запозната се изрязва крайните мускули на горната устна и се пришива с долните ъгли)....?

Коментари

1.   Ох, да ви имам проблемите. В какви дреболии се вторачват някои хора, просто не е истина.

Защо не осъзнаете, че проблема ви не е нито в устата, нито в носа, нито в ушите, а между тях? Ти наясно ли си, че всяка операция е крайна мярка, защото крие рискове, има възстановяване, което никак не е приятно и самата процедура също не е от най-приятните неща? Освен това може да станеш безизразна като мумия в устата. Прави се, само ако наистина е наложително и няма друг начин.

Такива хора никога няма да са щастливи, защото дори и да нямат истински проблеми, сами ще си ги създават там, където ги няма. Ако си оправиш ъгълчетата на устните, сигурно ще започнат да те дразнят ъгълчетата на очите, после овала на ноздрите, после спиралата на ушните миди.

Ей затова никога не бих се хванал с жена с корекции, защото това говори за такова отношение към живота като цяло. Ще хаби енергия за дребни безсмислени неща и все някаква глупост ще и боде очите. Никога няма да оцени нещата такива, каквито са и все ще търси под вола теле.

Освен това човек, който до такава степен се е фокусирал върху суетата си и е готов на крайности дори за дреболии, значи нещо на втория етаж сериозно куца. Хора, вманичени по физиката, са слепи за душевното. За духовното да не говорим.

2.   Ще ти трябват с по-големи диаметри.

3.   Номер 1, ти си номер 1 ! Много точно си го написал. Особено предпоследния ти абзац закова:

„това говори за такова отношение към живота като цяло. Ще хаби енергия за дребни безсмислени неща и все някаква глупост ще и боде очите. [...] и все ще търси под вола теле“